SİLİVRİ SPOR KASABA TARAFTAR DERNEĞİNE CEVAP VERDİ

Silivri Spor Kasaba Taraftar Derneğinin dayak ve küfür iddalarına karşı yapılan basın açıklamasının ardından Silivri spor yönetimi cevap verdi.

SİLİVRİ SPOR KASABA TARAFTAR DERNEĞİNE CEVAP VERDİ

 Hafta sonu Silivri spor - Pendik spor maçı sonrası yaşanan gerginlik ve arbedenin ardından, Silivri Spor Kasaba Taraftar Derneği tarafından basın açıklaması yapıldı ve Kulüp başkanı Akgün Duru ile yönetiminden bazı isimlerin küfür ve şiddet'ine maruz kaldıkları yönünde açıklamalarda bulunuldu.

Kasaba Taraftar Derneği'nin basın açıklamasının ardından haber ajanslarına yazılı bir basın açıklaması gönderen Silivri Spor Yönetimi konu hakkında daha detaylı bir açıklamanın daha sonra yapılacağını duyursu.

Silivri Spor Yönetiminin yaptığı yazılı basın açıklaması şöyle;

Kasaba Taraftar Grubunun Temsilcileri tarafından yapılan basın açıklamasını izledik, birkaç önemli hususla ilgili açıklama yapıp daha sonra geniş bir açıklama yapacağız.

Bu grup yıllardır Silivrispor’un sözde taraftarları olduğunu iddia eden aslında basın açıklaması yaptıkları mekanlarında her türlü gayrimeşru olayların yaşandığı ve Silivri gençlerimizin bu mekanlarda kötü alışkanlıklara bulaştığı kamu oyunca bilinmektedir.

Malum bu kişiler Silivrispor Kulübünden uzun yıllardır paralar alıp bu paralar karşılığında takımı destekleyen bir gruptur. Bu grup Bize , iç sahada ki her maç için 3.000,00-TL (ÜÇBİN) , deplasmanda ki her maç için 4.000,00-TL (DÖRTBİN) , deplasmanlara otobüs ve her maç için yüzlerce bilet talepleri ile gelmişlerdir.

Bugün basın açıklaması yapan taraftar grubu Başkanı kendisi ile yapılan özel bir görüşmede diyor ki ; benden değil …………..kişiden özür dilesinler. Demek ki bu …………….. kişi ya haberi olmadan bu grup tarafından kullanılıyor yada bunları yönlendiriyor. Şimdi çıksın bu kişinin kim olduğunu taraftar Başkanı açıklasın….

Ayrıca ; maç sonrası yaşanan olaylardan sonra kimlerle nerede toplantı yaptıklarını ve kimlerden akıl aldıklarını da açıklasınlar.

Şimdi değerli Kamuoyuna sormak istiyoruz ;

Sizce Kulübü Temsil eden bizler her türlü gayrimeşru olaylara bulaşmış olan ve Silivri’nin gençliğine kötü alışkanlıklar edindiren bu grup karşısında Dik mi Duralım ? yoksa Omurgasız mı olalım ?

Herkes şunu iyi bilsin ki; biz Silivrispor’u bu kan emicilerden kurtarmadan bu görevi bırakmayacağız.Buradan tüm Silivri’li Anne ve Babalara sesleniyoruz, dikkat edin çocuklarımızı kötü alışkanlık edinebileceği malum yerlerden uzak tutun. Biz kimseden korkmadan çekinmeden Silivri için mücadele etmeye devam edeceğiz.

Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur.

SİLİVRİSPOR YÖNETİM KURULU

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 12:21

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132