SİLİVRİ FB DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Fenerbahçe de görev değişikliği..

SİLİVRİ FB DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Fenerbahçe Spor Kulübü!nün Silivri şubesinde başkan olan Orhan Öpçin  yaptığı yazılı açıklama ile başkanlık görevini  Okan Kocabaş'a bıraktığını açıkladı.

Orhan Öpçin'nin yaptığı açıklama şöyle:

  Büyük ve şerefli FENERBAHÇE camiasının, Silivri şubesinin ilk başkanı olarak duyduğum onuru; tüm Silivrili hemşerilerimle paylaşmak isterim.

 28 Mayıs 2016 tarihinde başkanlığına seçildiğim Silivri Fenerbahçe Şubesine önemli bir vizyon ortaya koyarak, Türkiye ’de ilk  5 ’e sokup şube oluşumunu tamamladık.

Yönetim Kurulumuzun ve Silivrili Fenerbahçelilerin özverisi ile nüfus yoğunluğuna göre diğer dört şubenin çok üstünde bir oranda başarı sağladık. Fenerbahçe Üniversitesi’nin Silivri’de kurulma çalışmalarının devamı için; şubenin önemini bilerek katkı sağlamakda başarılı olduk.

Asıl amacı Silivri’ye hizmet olan anlayışımı yine asıl işim olan ‘’Silivri Belediyesi Kariyer ve İstihdam Ofisinde’’ daha verimli gerçekleştirebilmek için; Yönetim Kurulumuzun 30 Mayıs 2017 tarihinde yaptığı toplantı ile başkanlığı Sn. Okan Kocabaş’a oybirliğiyle devretmiş bulunmaktayım.

Başkanlığım süresince desteğini bırakmayan Yönetim Kuruluna, FB Spor Kulübü yöneticilerine ve Silivri Belediye Başkanım Sn. Özcan Işıklar ‘a  kalben teşekkür ederim.

Yönetim Kurulunun içinde aynı özveriyle çalışmaya devam edeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın.

 

  Her şey Büyük Silivri Ailesi için. Saygılarımla kamuoyuna duyururum.

             

  Orhan ÖPÇİN

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132