DEVRİM UZUN ÜMİT KALKO'YA CEVAP VERDİ

Geçtiğimiz hafta Silivi Spor Kulübü başkanı Ümit Kalko'nun düzenlediği basın toplantısının ardında Açıklamalarda adı geçen CHP li meclis üyesi Devrim Uzun da hafta sonu bir basın toplantısı düzenledi.

DEVRİM UZUN ÜMİT KALKO'YA CEVAP VERDİ
 Yaptığı açıklamalarda hem Ümit Kalko'nun açıklamalarına cevap verdi hamde sosyal medyada yapılan paylaşımlar konusuna açıklık getirdi.

Silivri spor takımı hoca teğişikliği sürecinde ciddi etkilenmiştir. Gelen yeni hoca tire spor dan ayrılma bir hoca hemde sıkıntılı bir şekilde ayrılmıştır.


Bu bilğiyi yönetimden arkadaşlar paylaştı benimle tire spor maçını da kaybedersek bu büyük taraftar bir yenilgi daha alırsak ''bir kilo samandan kaç kilo duman çıkar gösterir hepimize'' dedim. 

Hedef Haline Getirilmeye Çalışılıyorum.


Engin Akın Facebook hesabı üzerinden beni etnik ırkçılık yapmakta hedef haline getirmeye çalıştı. Futbol Şube sorumlusu benimle ilğili yine ''insan içine nasıl çıkacaksın, insanları nasıl ayırırsın,  ayırdığın o insanların oylarıyla seçildin.'' diyerek paylaşımlar yapmasının ardında telefonla görüştüğüm Mutlu Memiş 'e ''bunlar hiç hoş şeyler değil beni hedef haline getirip kamu oyunda beni tartışma konusu yaptırırsınız diyerek paylaşımları kaldırmasını rica ettim.


Akabinde Mutlu Memiş iş yerime ziyarete gelerek konuları enine boyuna konuştu ve benim vermek istediğim mesaj bu değil dedim. Bir metin yayınların ben içinden üç kelime seçerim öne çıkarınım ve o üç kelime adamı ipe götürür.

Irkçılıkla İlğili Tek Bir Söylemimi Bulsunlar İstifa Ederim.


Ben  güzel bir yazı paylaşmışım ve altına teşekkürler Silivri'nin çocukları demişim, senin nereden baktığın önemli '' kap içindekini sızdırır'' o zihniyette bir adam değilim.  17 yıldır siyasetin içindeyim bir kişi çıksın herhangi bir yerde veya sosyal medyada paylaşım yaptı ırkçılık yaptı desin ben Meclis üyeliğinden hemen istifa ederim.


Bu olayda bir kişi ve fotograf oluşturuldu ama o fotoğraf ben değilim, o fotograf bana yakışmadı. Allah adamı yakışan iftiradan saklasın.


Sayın Ümit Kalko'nun söylemlerine bakın ''ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın,  densiz, zavallı, acıyorum,  bu söylemler beni üzmez onu seçenler adına üzülüyorum.'' Sayın Kalko'ya önerim şudur: Annesi ile alakalı açıklamalarına çok üzüldüm, sahte hesaplarla silivri sporu yıpratmak isteyen onları üzmek isteyen kişiler hakkında gereğini yapacağım açıklamasına sonuna kadar destek veriyorum. Hiç uzatmadan bu konu ile alakalı geregini yapsın bizde arkasında dururuz ve bu işleri yapanları kınıyorum.


Bir kulüp başkanı Mutlu Memişle konuştuktan 20 gün sonra bu konuyu gündeme getirmesi benide olayın içine çekmesi şık olmadı. Başkanı yönlendiren iki arkadaş var ve o iki kişi başkan beyi yanlış yönlendiriyorlar. 


Benim için Bayburtlusu, Hakkarilisi, Maraşlısı neyse Değirmenköy ve Çantalısıda odur, ayrıştırma yapmak bize yakışmaz.
iki puan geriye düşen bir takımın hocasını görevden alan başkan bey ''bu kararı almak her baba yiğidin harcı değildir'' diyor. O baba yiğitliği siz yaptınız, kamu oyu bunu taktir edecek veya vebali olacak, olumsuz bir durumda bu işin altına imza atan Ümit kalko ve yönetimi bunu hesabını verir.


Aslında iş kötüye gidiyor diye takım 9 puan geriye gitmiş dahada kötüye gidecek hissine kapılan başkan önceden alt yapı hazırlıyor. Bizi rahat bırakmadılar takımın moralini bozdular hazırlıgı bunlar. 
Kalkonun yaptığı  aşırı bir güvenle Megalomanlık, 2 milyon verdim, Devrim kötü üMüt Kalko iyi. Silivri spor bataktaymış, bitmiş versinler 2 milyonu ben bırakırım, Silivri sporun tapeleri düşmüş. 

O Yöneticiler Tape Konuşmalarında Oradaydılar.


Tapelere konu olun görüşmeler yapılırken ben oradaydım,  bu toplantıları Ümit başkanın sağında ve solunda oturan iki yönetici ayarladı zaten.  Bu Konuşma yapılırken sağında ve solunda oturan o iki yönetici arkadaş '' başkanım o konu öyle değil böyle'' niye demediler.
Ümit Başkandan şunu beklerdim, ''bir telefon açıp ben kulübe geldim buyrun gel bir kahvemi iç biraz konuşalım'' deseydi seve seve giderdim durumu da anlatırdım. Bazı arkadaşların söylemlerine inanıp minare çalındı kılıfı uyduramıyoruz hesabındalar.


Hİç bir zaman yapmadığım, kişiligime uymayan yapmayacağım bir ithamla karşı karşıyayım. Bu olaydan çok rahatsızım umarım bu olay daha da büyümez.


Sayın başkanın benimle ve yönetimimle ilğili söyledikleri için özür dileyecek,haddi bildirilmeli gibi kelimeleri hoş bulmadım. Keşke bu işin içinde olmasaydım çok üzüldüm. Beni bu işin içine sokmaya çalışıyorlar, Silivri bunu yemez.


Sayın Başkanın tek söylediği doğru şey, ''Silivri spor benim değil'' cümlesi. Evet Silivri spor Ümit Kalko'nun değil, o sadece delege ve diğer delegelerin seçtiği bir başkan. 


Benim bu işin içine sokulmuş olmamdan dolayı Silivri kamuoyundan özürdilerim yoksa diğer konularla alakalı özür dileyecek bir durumum yok. Bu olaylardan bende memnun değilim. Yine söylüyorum sayın başkanı yanındaki bir kaç kişi yanlış bilğilendiriyor ve yanlış yönlendiriyorlar. inşallah yeni hocayla takım ilerler ve gemi limana yanaşır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132