Bir Kilo Samandan Kaç Kilo Duman Polemiği

Bir Kilo Samandan Kaç Kilo Duman Polemiği
 Ben ve Yönetimim Silivrispor için bir şansız. Hoca değişikliğinden sonra bir takım ithamlarda konuşulmaya başlandı. Yeni hoca seçimimizle alakalı ben köylümü getirmişim antrenör yapmışım, ben Cumhurbaşkanımızın fotoğrafının önünde poz vermişim, siyasete atılmaya çalışıyormuşum, Sertan Hoca'nın gönderilmesinin sebebi Silivrili olmasıymış, bazı meclis üyeleri hocamız ve ekibi için Silivrinin Çocuklarını büyük harflerle yazıp imalarda bulunmuş olması, aynı meclis üyesinin bir kilo samandan kaç kilo duman çıkar gösteririz Kalko'ya gibi paylaşımlarda bulunmuş.

Bana Belediye Başkanımız ricada bulundu ve bende kulübün başına geldim. Bir anda bu takımı şampiyon olabilecek bir takım haline getirdik.

Ben yeni teknik direktörümüzü ilk defa makam odamda gördüm. Benimle aynı ilden, köyden, mahalleden değildir. Ama benim köylüm olmak da kötü birşey değildir. Bu iddiada bulunanları kınıyorum.

Bu algıyı yaratmaya çalışanları kınıyorum Meclis Üyemiz Devrim Uzun, benim ve yönetimim hakkında bir takım imalarda bulunuş kendisi.

Bir kilo samandan, kaç kilo duman çıkar gösteririz diye bir mahalle ağızıyla bir meclis üyesi konuşamaz. Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Adama haddini bildirirler. Bir meclis üyesi bu tarz konuşamaz.

Sertan Güriz'le yollarımızı ayırdıktan sonra "Üzülmeyin Silivri'nin Çocukları!" diye büyük harfle vurgu yapıp, bizim ........ imasında bulunan bir meclis üyesi var karşımızda.

Ben burada Silivri'yi sevdiğim için geldim bir meclis üyesinin, bunlar Silivri'nin çocuğu, bunlar değil gibi imalarda bulunmasına üzüldüm ve acıdım.

Kendisini derhal kendi sosyal medya hesabından şahsımdan ve yönetimimden, Silivrililer'den, Silivrili olan olmayan herkes adına özür dilemesini bekliyorum dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132