TURAN TAŞKIN ÖZER’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Turan Taşkın ÖZER Beylikdüzü ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı...

TURAN TAŞKIN ÖZER’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI
 2015 Yılından bu yana Beylikdüzü Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Turan Taşkın ÖZER siyasi başarılarının devamı adına tekrar ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı. Özer'in Kamuoyu ve Beylikdüzü halkına basın açıklaması;

 

Saygıdeğer Beylikdüzü Halkı,

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Değerli Üyeleri

Kıymetli Delegelerimiz ve değerli basın mensupları;

 

Bilindiği üzere 23 Aralık Cumartesi günü saat 10:00'da Beylikdüzü İlçe Örgütümüz 4. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirecektir. Öncelikle kongremizin partimize ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim.

2015 yılının Kasım ayında seçildiğim ilçe başkanlığı görevinde ben ve yönetim kurulumuz 2 yılı geride bıraktık. Bu dönem içinde örgütümüzle birlik içinde, Cumhuriyet Halk Partisi'ni Beylikdüzü'nde en iyi noktalara getirmek için var gücümüzle çalıştık ve bunda başarı da sağladık. Partimizin geldiği bu nokta, bu çıta kuşkusuz bizler için yeterli değildir. Ülkemiz için kritik 2019 sürecinde de, daha yüksek başarılara imza atmak için azmimiz, motivasyonumuz ve yol haritamız vardır.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Beylikdüzü'ndeki yükselişini ve başarısını devam ettirmek adına 23 Aralık Cumartesi günü yapılacak kongrede Beylikdüzü İlçe Başkanlığı'na aday olduğumu kamuoyuna duyurmak istiyorum. Sadece ben ve yönetim kurulumuz değil, tüm örgütümüzle tekrar en güzel başarılara imza atmak için yönetime adayız. Tüm örgütümüzle bu yolu tekrar birlikte yürümek temennisiyle, hepinizi kongremize davet eder, saygılarımı sunarım.

 

Turan Taşkın ÖZER

Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanı / İlçe Başkan Adayı

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2017, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132