Özcan Işıklar 3.dönem Belediye Başkanlığı için resmi başvuru yaptı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Cumhuriyet Halk Parti’sinden yeniden aday olmak için Aday Adaylık dosyasını CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil'e teslim etti ve parti önünde kurulan sahne de konuşmasını gerçekleştirdi.

Özcan Işıklar 3.dönem Belediye Başkanlığı için resmi başvuru yaptı
 Belediye Başkanı Özcan Işıklar Silivri CHP İlçe Başkanlığına giderek yeni dönem yerel seçimler için aday adaylığı başvuru formunu İlçe Başkanı Suna Göçengil’e teslim etti.

Meşaleler, Işıklar, davul, zurnalar eşliğinde alana giren Özcan Işıklar ardından sahneye geçti.

Silivri CHP İlçe Başkanlığı’nın önünde de yaptığı konuşmada, Silivri’ye huzuru ve refahı getireceğini dile getiren IŞIKLAR, tarım sit alanı projelerinden, silikon vadisi ve ileri teknoloji alanlarından bahsederek, Silivri’nin ileriye dönük kazançlarından ve bunu gerçekleştireceklerinden bahsetti. İlk 5 yıl da kapanan belde belediyeleri yüzünden gerçekleştiremediği çalışmalarını tamamlamak için Silivrililerden 1 dönem daha istedi. Ülkenin durumundan ve Silivri'de betonlaşmayı önlemek için gerçekleştirdiği çalışmalardan bahsetti. Ardındansa yoğun kalabalık içinde vatandaşlardan tebriklerini alarak alandan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132