Manastırlılar Dayanışma Derneğinden Kadın Adaya Tam Destek

Silivri Manastır Göçmenleri Dayanışma Derneğinde toplanan kadınlar, Silivrinin tek kadın Belediye Başkan Aday Adayı Özgün Deniz Gündüz'ü misafir ettiler.

Manastırlılar Dayanışma  Derneğinden Kadın Adaya Tam Destek

 Dernek binasında toplanan dernek üyesi kadınlar, Gündüz'e hitaben basından haberlerinizi okuduk, sosyal medya üzerinden de sizi takip ediyoruz.

Bir kadın aday adayının çıktığını duyunca çok sevindik. Silivride değişim istiyoruz, ve kadın aday adayı olmanız bizi çok mutlu etti. Hepimiz yanınızdayız, Silivri de kadın belediye başkanı istiyoruz. Biz Kadınlar ve göçmenler olarak kadın adaya destek vermeye hazırız dediler.

Dernek üyelerinin samimi ve sıcak karşılamalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Özgün Deniz Gündüz, yaptığı çalışmalar ve yapacağı çalışmalar hakkında bilğiler vererek kadınların istek ve taleplerini dinledi.


Partimiz görev verdiği taktirde silivride çok güzel değişimler ve çalışmalar yapacağını belirten Gündüz, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun kadın seçmen ve kadın partililere gönderdiği mesajları dernek kadınları ile paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132