EMRAH MAŞALACI ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

v. Emrah Maşalacı bugün öğle saatlerinde AK Parti Silivri İlçe Başkanılığına gelerek İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'na Silivri Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı dosyasını teslim etti. Başvuru'da Maşalacı'ya Ailesi, arkadaş gurubu ve dostları eşlik etti.

EMRAH MAŞALACI ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

 Av. Emrah Maşalacı bugün öğle saatlerinde AK Parti Silivri İlçe Başkanılığına gelerek İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'na Silivri Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı dosyasını teslim etti. Başvuru'da Maşalacı'ya Ailesi, arkadaş gurubu ve dostları eşlik etti.

BOZOĞLU SİLİVRİ ŞU AN KALP KRİZİ GEÇİRİYOR


AK Parti'den Silivri Belediye Başkanlığı için Aday Adaylık başvurusu yapan Emrah Maşalacı'nın dosya tesliminde konuşan AK Parti Silviri İlçe Başkanı Mutlu Bozğolu, Adaylık başvuru sürecinde bütün adaylara eşit mesafede olduklarını ve süreci bu şekilde yöneteceklerini söyledi.  Silivri'yi kalp krizi geçiren bir hastaya da benzeten Bozoğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi. " Aday adaylığı başvuru sürecinin başlaması ile birkite ilçe başkanlığmıza başvurularda başladı. İlçe Teşkilatı olarak bizler bütün aday adaylarımıza eşit ve adaletli bir şekilde davranmak zorundayız. Ben şuan Silivri'yi kalp krizi geçiren bir hastaya benzetiyorum. Bu hasta'ya şu an İBB tarafından yapılan hizmetlerle kalp masajı yapılıyor. İnşallah iyi bir adayla Silivri'yi bu krizden AK Parti kurtaracak" dedi. 

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Av. Emrah Maşalcı'nın dosyasını tesilim alarak başarılar diledi. 
Maşalacı'ya dosya tesliminde eşi ve ailesi de eşlik etti. 
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132