Dsp Genel Başkanı Silivriyi Ziyaret etti

Dsp Genel Başkanı Önder Aksakal ve beraberinde ki heyet bir dizi ziyaret ve halk buluşması kapsamında Trakya bölgesinde çalışmalar gerçekleştirdi

Dsp Genel Başkanı Silivriyi Ziyaret etti

 Tekirdağ ziyareti sonrası Silivriyi de ziyaret eden Dsp Genel Başkanı Önder Aksakal’ı Silivri ilçe Başkanı Hüseyin Dertop ve parti sekreteri karşıladı.

Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyaret sonrası organize edilen akşam yemeğinde konuşan Aksakal; ‘’ ülkemiz kritik bir süreçten geçiyor, hükümetin ve Partili Cumhurbaşkanı’nın dayatmaya çalıştığı başkanlık başvurusu için 100 bin imzanın noter tasdikli istenmesini doğru bulmuyoruz.

Parti olarak bu seçimlerde elbette yer alacağız fakat uygulama vatandaşı fişlenme konusunda hem edişe ettiriyor hem korkutuyor’’ dedi.

Vatandaş: Sahipsiz olmadığımızı bir kez daha anladık.

Dsp Genel Başkanı Önder Aksakal, özellikle Trakya ve Ege bölgesinde gerçekleştirdikleri ziyaretlerde vatandaşların kendilerini bağrına bastığını belirterek her gittiğimiz yerde ‘’sizleri görmek umudumuzu arttırıyor hem bizlerin hem de vatanın sahipsiz olmadığını anlıyoruz’’ dediklerini belirterek, gördükleri ilgiden memnun olduklarını söyledi.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132