Değirmenci aday adaylığını açıkladı

Selami Değirmenci, düzenlediği basın toplantısı ile CHP'den Silivri Belediye Başkan adayı olmak istediğini söyledi.

Değirmenci aday adaylığını açıkladı
 Silivri eski belediye başkanı Selami Değirmenci, dün akşam düzenlediği basın toplantısı ile CHP 'den Silivri Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Belediyeciliği bir yaşam biçimi olarak görüyorum, görev olarak görmüyorum. Herkes belediye başkanı olabilir, herkes doktorda olabilir, ama bazı doktorlar vardır çok farklıdır bazı avukatlar vardır çok farklıdır.

Belediye başkanlığı görevide böyle onu bir yaşam biçimi olarak görüyorum diyen Değirmenci, Belediye Başkanlığı yaptığı dönemi anlatıp geçmişte olduğu gibi Silivri ile ilgili çok önemli projelerimiz var çok önemli düşüncelerimiz var diyerek sözlerine devam etti.

Silivri den aday olduğu taktirde oluşturacağı listenin yarısına yakını kadınlardan ve diğer yarısının da gençlerden oluşturacağını belirten Değirmenci; ''son on yıldameclis üyelerinden veya parti içinden başkan adaylarının yetiştirlimediğinin altını çizerek, şayet başkan olursa en az bir kaç belediye başkan adayı yetiştireceğini de dile getirdi.

Belediye başkanlığı döneminde yapmış olduğu çalışmaların bir çoğunun o dönem içinde Türkiyede ilkleri oluşturduğunu anlatan Değirmenci, partim tekrar görev verirse silivri için daha güzel şeyler yapacağıma inanıyorum dedi. Selami Değirmenci erken seçim ihtimalinin yüksek olduğunu belirterek bu seçimlerin önemine vurgu yaptı.
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132