CHP'den İçki İçildi İddialarına yanıt geldi

Chp Milletvekili Bülent Tezcan Basın açıklaması yaparak çıkan iddalara cevap verdi.

CHP'den İçki İçildi İddialarına yanıt geldi
 CHP basın sözcüsü Bülent Tezcan Çanakkalede düzenlenen Adalet kurultayında bir basın açıklaması yaparak Ak Partili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştıgı bazı görüntülere cevap verdi.

Turan'ın paylaşımlarında adalet kurultayı kamp alanı içinde içki içildiği yönünde ki iddalarına cevap veren Tazcan yine bir karalama kampanyası içindeler dedi.

Ak Parti tarafından Kadıköyde türbanlı bacımıza saldırdılar diye bir yalan uydurmuşlardı, bu yalanı yürütemiyeceklerini anladılar ve arkasından camii de içki içildi yalanı ile ortaya çıktılar onunda yalanı ortaya çıktı, görüntüleri var dedikleri şeyin görüntüleri de ortaya çıkmadı. Şimdi aynı dil aynı üslüpla aynı iftiralarla Adalet kurultayını karalama çabalarındalar.

Görüyorum ki biz adaleti konuştukça,  bukadar güçlü bir Adalet kurultayı buluşması yaptıkça onlar rahatsız oluyor, bizim adalet sözümüz onları sarhoş ediyor. Bület Turan'ın sosyal medya hesabından paylaştıklarını bende izledim.

Bu Adalet kurultayı alanı içerisinde böylesine bir girişime bizim müsade etmemiz, es geçmemiz, görmezden gelmemiz mümkün değildir. Sabaha kadar bir çok güvenlik görevlisi alanı tarıyor sabah toplanan çöpler bile kontrol edilirken, şehitlerimize saygısızlık içinde bir tutuma girirlmemesi konusunda sonuna kadar hassasiyet içindeyiz.

Ancak bütün bunlara rağmen varlığı idda edilen ve bizim görmediğimiz ve bu tip görüntülerin gerçek olduğu iddasında birileri kesin olarak kanaat sahibiyse, kuvvetli bir şüphe ortaya çıkıyor demekki birileri birşeyleri buralara planlı olarak soktular. Yoksa buraya yemek sokmak bile özel bir merasime tabii iken bırakın dışardan birşeyler sokmayı.

Şehitlerimizin yattıgı bu kutsal yerlerde kimse içki içemez bu böyle biline, birileri yapıyor sa da bu ahlaksızlıktır. Ama yok birileri Adalet kurultayını itibarsızlaştırmaya çabalıyorsa da bu da ondan daha büyük bir alçaklık ve ahlaksızlıktır.

Bu konuda azami özen gösterdik bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz. Sayın Bülent Turan Çanakkale Milletvekilidir, kendi bölgesinde böylesine güzel ve kutsal bir buluşmayı yapıyoruz gurur duysun.

Kendisini davet ediyorum gelsin burayı gezsin burada ne konuşuluyor neler yapılıyor kendi görsün müşahade etsin, söyleyecek birşeyleri varsa ondan da istifade ederiz.  

Türkiye artık başka bir noktadadır, kimsenin Adalet kurultayına çamur atma iftira atma durumu kalmamıştır. Türkiyede milyonların Adalet arayışı ve söylemleri Çanakkale gibi güzel bir yerde yapmanın mutlulugunu yaşıyoruz dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2017, 15:29

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132