CHP DEN BÜYÜK MİTİNG KARARI

CHP, 9 Temmuz’da Maltepe’de miting yapacak CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, MYK toplantısının ardından yaptığı açıklamada, 9 Temmuz'da Maltepe'de miting yapılacağını belirtti.

CHP DEN BÜYÜK MİTİNG KARARI

 Tezcan, "Tabii ki bu yürüyüş 9 Temmuz günü İstanbul'daki mitingle bitmeyecek, bir yeni yürüyüşten bahsetmiyorum ama bu mücadele adaleti kazanıncaya kadar devam edecek" dedi.CHP MYK toplantısı Düzce’nin İhsaniye ilçesinde kurulan bir çadırda gerçekleştirildi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, yürüyüşün 9 Temmuz’daki miting ile sonlanacağını belirterek “Tabii ki bu yürüyüş 9 Temmuz günü İstanbul’daki mitingle bitmeyecek, bir yeni yürüyüşten bahsetmiyorum ama bu mücadele adaleti kazanıncaya kadar devam edecek” diye konuştu.

Tezcan’ın açıklamaları şu şekilde;


“YÜRÜYÜŞ 9 TEMMUZ GÜNÜ İSTANBUL’DAKİ MİTİNGLE BİTMEYECEK…”14. günümüzü tamamlamak üzereyiz. Bugüne kadar 241 kilometre yol yürüdük. Yolun yarısını geçtik. 179 kilometre daha yolumuz var. Tabii ki bu yürüyüş 9 Temmuz günü İstanbul’daki mitingle bitmeyecek, bir yeni yürüyüşten bahsetmiyorum ama bu mücadele adaleti kazanıncaya kadar devam edecek.
Kaynak: Sözcü

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132