KİMSE ANAYASA'NIN ÜSTÜNDE DEĞİLDİR

Hiç kimse ana yasa'nın üzerinde değildir. Bu gün gelinen süreçtede hiç kimsenin anayasa'nın üzerinde olmadığı gayet aşikar bi şekilde ortadadır. 

Terör örgütünün propagandasını yapıp sağda solda destekçisiyiz diye haykıranlar gözaltına alınınca ben milletin temsilcisiyim der olmuş. Siz milletin temsilcisi falan değilsiniz.

Sizler örgütün birer üyesisiniz.

Bunu yıllarca dile getirdik her seferinde söyledik.

Sözlerimiz belki o gün kar etmedi ama bu gün hepiniz hakimlerin savcıların karşısındasınız. 

Hiç kimse kusura bakmasın benim askerime benim polisime kurşun sıkanlar elini kolunu sallaya sallaya ortalarda gezemezler. Bu milletin vergisiyle parasıyla terör örgütününn propangadasını yapamazsınız. 

Unutmadık polisimize attığınız tokatları unutmadık örgütle kucaklaştığınızı ve unutmadık hain pusular kurup evlatlarımızı şehit ettiğinizi. 

Hepsinin hesabını verecek hepsinin cezasını çekeceksiniz.

Silah zoru ile tehdit ettiğiniz Doğudaki vatandaşımızı evlatlarını elinden aldınız, yıllarca o bölgeye yapılmak istenen projelere karşı gelip iş makinelerini yağmaladınız yaktınız.

Üzerine çıkıp dediniz ki biz özgürlük istiyoruz biz özerklik istiyoruz. 

Bu millet ihaneti sizinle gördü baskı yaptığınız insanlar artık sizin yanınızda değil gerçekleri gördü. Şimdi sıra sizin yargılanmanızda.

Bu noktalara tabiki hemen gelinmedi bu işin sorumluları onlara destek verenlerde yargılanmalı. Bu gün yılanın başı ezilmezse yarın daha da zor olacak. Bunu herkes bilmeli.

 Sormak lazım nerede peki o akil akil dolaşanlar ? Orada burada gezip imralı canisini övenler ? 

Şimdilerde sesleri çıkmaz sus pus oldular. Kanlı örgütün evlatlarımızı şehit edenleri övenler destekleyenler. Her kurumda her kişi de yargılanmalı cezası verilmelidir. 

Hep söyledik yeniden söyleyelim '' Terörle müzakere olmaz, mücadele olur'' Müzakere'nin sonuçları belli kanlı eylemler, bunca yitip giden canlar evlatlarımız.

Mücadele'nin sonuda belli, terör örgütünün tamamen ortadan kalkması. 

Müzakere'nin de sonu baştan belliydi mücadele'nin de sonu baştan belli.

Yeterki bu çizgi ve doğrultuda devam edilsin. Yıllardır bitmeyen, bitirilmeyen örgüt ülkenin hem maddi hem manavi olarak büyük bir çöküntüye uğratmıştır.

Kimin eli kimin parmağı varsa hepsine lanet olsun bir kez daha.

Sayın Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamalar ise daha da manidar oldu bence kendisi '' seçimle gelen, seçimle gider'' diyerek göz altılara tepki gösterdi. Sanırım Sayın Kılıçdaroğlu Chp de ki 6 ok dan bir tanesinin milliyetçilik olduğunun ya farkında değil yada burada bir siyasi amaç gütmeye çalışıyor ki bu tamamen yanlış bir durum. 

Benim askerim benim polisim davulla zurna ile gidip şehit olarak geliyorsa onların seçimle gelip seçimle gitmesi mümkün olamaz.

Bu gün Atatürk'ün partisi olarak tanına Chp çizgisinden tamamen şaşmış durumda. 

 Kimse ama hiç kimse anayasadan üstün değildir.

Yine kasım ayına geldik ülke olarak belkide en sevmediğimiz aylardan birtanesidir kasım.

 Hepimiz isteriz ki 10 Kasımda saatler 9.04 geçsin ama 9.05 olmasın. Yaradır içimizde çünkü 10 Kasım. 

Ne büyük bir Devlet adamıdır ki Atatürk bizlere akıllardan çıkamaması için şöyle seslenmiştir ; '' Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir.

Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu benim için yeterlidir. 

Cumhuriyeti ve onun gereklerini yüksek sesle anlatınız. Bunu yüreklere yerleştirmek için elverişli olan hiç bir durumu kaçırmayınız'' Bize özgürlük veren bize Cumhuriyeti kuran Atamızı bir kez daha saygı sevgi ve rahmetle anıyorum. 
Biz Atamızdan razıyız Allahtan ondan razı olsun.

Dünya gözü ile görüp ellerini öpmek istediğim 2 insan vardır bunlardan bir tanesi Mustafa Kemal Atatürk diğer Peygamberimiz Hz. Muhammed ( S.A.V )

Mutlu huzurlu bir hafta sizlerin olsun... 
YORUM EKLE

banner148

banner132