Hazer Garden Cafe'den Kadınlara Destek

Silivri sahilde bulunan Hazer Garden Cafe işletmesi güzel bir girişimde bulunarak emekçi kadınlara bir çağrıda bulundu.

Hazer Garden Cafe'den Kadınlara Destek

 Özellikleihtiyaç sahibi ve ev kadınlarına yönelik yapılan çağrıda; El emegi göz nuru yapılan ürünlerin Hazer Garden Cafe de hiç bir bedel alınmadan satışına destek vereceklerini belirten Gülşah Hazer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla büyük taktir topladı.

Tüm Kazancınız Size Ait.


Gülşah Hazer sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda kadın dayanışmasını ön plana çıkartarak biz Hazer Garden Cafe olarak bütcenize katkı sağlamış olalım dedi. 


Emekçi kadınların evde yapacakları lazzetli tatlılar ve günlük yameklerin yanısıra yaklaşan yeni yıl için el işi hediyelik eşyaların satışına destek vereceğini belirten Gülşah Hazer ''Kadınlaramıza bir nebze de olsa destek vermek istedik amacına uşalırsa bizlerde çok mutlu oluruz'' açıklamasında bulundu.


İşte o paylaşım:


Sevgili bayanlar biz Hazer Garden Cafe ailesi olarak evde el emeği ile hazırladığınız ürünleri daha çok seviyoruz. Ürünlerinizi bizimle paylaşabilir ya da Hazer Garden Cafe de satabilirsiniz. Hem ev hanımları olarak aile bütçenize destek olmuş hem de el emeğinizi tüm silivrililere tatdırmış olursunuz.


 Numune getirdiğiniz ürünlerin tadına bakıp daha sonra sipariş veriyoruz Cafede yapmış olduğunuz satışlar bedelsizdir. Tüm kazancınız size aittir. 


Hazer Garden Cafe'ye ulaşmak isteyen Bayanlar için iletişim bilgileri:  Silivri Sahili  Erseven Sitesi Yanı / Eski Festival Alanı 

Telefon: 0212 727 43 88 /0532 560 26 

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2017, 10:20

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132