Silivrispor Yeni Sezona Hazır

Silivrispor, 2017-2018 sezonu açılışını bugün Silivri Stadında, taraftarlar eşliğinde gerçekleştirdi.

Silivrispor Yeni Sezona Hazır
 Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru'nun yanı sıra açılış törenine siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda taraftar katıldı.

Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda; basketbol, voleybol, futbol takımları ve kulüp yöneticileri ile teknik heyet sahaya çıkarak tanıtıldı. Ardından protokol konuşmaları gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını Silivri İlçe Spor Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu yaptı. Babuşçu " 15-20 gündür belediyemizin ve Akgün Duru'nun büyük destekleri ile uzun yıllardır yapılmayan büyük bir tadilattan geçti stadımız. Eksiklikler olabilir ama 2. LİG'de maçlarını başarı ile oynayacağız inşallah. Hem kendim ve kurumum adına Silivrispor'a başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

Babuşçu'dan sonra Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru konuşmasını yaptı; " Amacımız örnek bir spor kulübü modeli oluşturup, şampiyon ve ahlaklı sporcular yetiştirmek, bununla birlikte de en yüksek başarıları elde edebilmektir. Tabi ki bu yılda en çok şuan olduğu gibi sizlerin desteğinize ihtiyacımız olacaktır. Bizim bu yılki en büyük transferimiz stadımız. Çünkü sezon başında burada maçlarımızı oynama izni yoktu. Şükürler olsun ki biz bu izni aldık. Stadımızı bu güzel görüntüye kavuşturan Sayın Belediye Başkanımız Özcan Işıklar ve Teknik Ekibime kulübüm adına teşekkür ediyorum. Bu çalışmalardan sonra bize oynama iznimizi veren İl Spor Müdürlüğü'ne, Federasyonumuza, Sayın Kaymakamımız Ali Partal Bey'e ve İlçe Spor Güvenlik Kurulumuzu da teşekkür ediyorum. En başta Silivrispor'umuz olmak üzere tüm kulüplerimize yeni sezonda başarılar dilerim. 2017-2018 sezonu hepimize hayırlı olsun" dedi.

Açılışın son konuşmasını Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar yaptı. Işıklar konuşmasında ; "İlçemizin bir hafızası, değerli bir markası, kıymetlisi, Silivri'de sporu, kültürü, sanatı, birbirleriyle kaynaşmayı, beraber yaşamanın hoşgörüsünü o gün ne düşündülerse belki bunların hepsini düşünen hangisi ise, kim kurduysa eğer Allah razı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi. 

 Büyükçekmece Tepecikspor ile hazırlık maçı yapıldı. Maç 1-1 sonuçlandı. YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132