Silivri spora icra şoku

Silivri spor kulübü başkanı dün sosyal medya üzerinden yapmış olduğu "siz kimsiniz ki Silivri'yi icraya veriyorsunuz, bunun hesabını vereceksiniz" açıklamasının ardından, Ümit Kalko jet hızı ile cevap vermişti. Kalko'nun cevabına istinaden Kulüp başkanı Akgün Duru basın mensuplarına yazılı bir açıklama yollayarak cevap verdi.

Silivri spora icra şoku
 Kalko'nun Silivri'ye vefası!!!!

 

30 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşen Silivrispor Olağanüstü Genel Kurulu'nda bir önceki yönetimin hesaplarının üyeler tarafından red edilmesi üzerine Akgün Duru başkanlığındaki yeni Silivrispor yönetimi hesapların incelenmesi ile ilgili yasal işlemleri başlatmıştı.

Bu işlemin ardından Mektebim Okulları sahibi Ümit Kalko çok sevdiğini iddia ettiği Silivrispor kulübünü, genel kuruldan bir gün önce yani 29.06.2017 tarihinde kulübü kendisine borçlandırmak için yine kendisi tarafından hazırlanan 1.315.000 TL'lik senetleri 2017/13845-2017/13843 ve 2017/13847 No'lu dosya numaraları ile icraya verdi.

Kulübe teslim edilen senet fotokopileri ile asıl senetlerdeki imza sayısının tutmaması ve imza yetkisi olmayan kişilerin imzalarıyla geçerlilik kazandırılmaya çalışıldığı tespit edilmesi üzerine gerekli hukuki işlemlerin başlatılması sonrasında eski kulüp başkanının bu hamlesi çok manidar.

"Mektebim okullarının ilk tabelasını astım, Silivri'ye vefa borcum var" diyen Kalko, bu borcu Silivri'nin kulübünü icraya vererek ödüyor! Silivri'den para  ve prestij kazanan birinin Silivri'yi icralık etmesini hangimiz hazmedebiliriz ki? Bu Silivri'ye yapılan bir ihanettir

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132