Rıfat Kutlu: Silivri'ye İhanettir

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın Silivri Spor kulübü Başkanı Ümit Kalko'nun istafasını istemesinin yankıları her geçen gün artarak devam ediyor.

Rıfat Kutlu: Silivri'ye  İhanettir
 Kulübü şampiyonluğa taşımış bir başkanın istifasını neden istediği yönünde hiç bir açıklama yapmazken, Silivri Ak Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu dan bir açıklama geldi.

Kutlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklamada  olayı şiddetle kınıyorum dedi.


Belediye'den ve hizmetten umudunu kesmiş, hiçbir çalışma gerçekleştiremeyen, Belediyeyi borç batağına sürüklemiş bir anlayışın ürünü herhalde işsizlikten ve çaresizlikten olsa gerek ki; Belediye başkanı olduğunu unutup; Silivrisporla Alevi derneklerimiz ve vatandaşlarımızla Amatör spor klüpleriyle Muhtar dernekleriyle tek tek uğraşıp, ilçemiz vatandaşlarını birbirilerine karşı kutuplaştıran bir merhaleye getirdi.


Personel maaşını alamıyor, taşeron ödemesini alamıyor, esnaf borcunu alamıyorken, bu ilçenin en önemli markasını ve en önemli başarısını sergilemiş olan Silivrispor'la hesaplaşmak, ego tatmini yapmak, Siyasete kurban etmek Silivri'ye ihanettir.


Silivri'nin en önemli birim ve kurumlarına kukla yöneticiler yerleştirip, kurum menfaatini kendi menfaatlerine peşkeş çeken ve istediği zaman uzaktan kumanda ile onları kontrol eden bir anlayıştan Silivriyi kurtarmaya 2 yıl kaldı... sabredin.Bütün bu baskılara rağmen istifa etmeyip dik duran yöneticilere selam olsun...

Silivrispor sizlerin omuzunda hakettiği yere ulaşacaktır.

Bir taraftar, Bir Silivrili vatandaş olarak menfaatimin değil, Silivrinin, Silivrisporun arkasındayım...

Silivrispora oynanan haksız ve çirkin oyunu şiddetle kınıyorum.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 13:56

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132