Özcan Işıklar Adalet kurultayını ziyaret etti

Özcan Işıklar Adalet kurultayını ziyaret etti
 CHP Genel Merkezin Çanakkale'de düzenlediği Adalet Kurultayı proğramına İlk gün Chp Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve yönetiminden bazı isimler katılarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kurultay açılış konuşmasını izledi.

Kurultayın ilk günü Silivrideki programlar dolayısı ile katılamayan Belediye Başkanı Özcan Işıklar Kurultayın ikinci günü Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ederek festivalden getirdiği karpuzları hediye etti.

Kurultay kamp alanını gezen Işıklar, kamp alanı içinde oluşturulan ''Hafıza Sokağı''   ''İmza duvarı'' gibi etkinlik alanlarını gezerek devam eden çalıştay alanlarında ki programlara katılım sağladı. Işıkların kurultay ziyaretine ise bazı CHP li meclis üyeleri de eşlik etti.

KURULTAY'DA SİLİVRİ BELEDİYESİ GÖREV ALDI

CHP'nin Adalet Kurultayın'da Türkiye genelindeki CHP'li belediyelerin farklı alanlarda görevlendirildiği etkinlil alanları çerçevesinde Silivri Belediyesi Kurultay Basın Medya İletişim Koordinasyon merkezinin sorumluluğunu üstlenerek Çanakkale de gerçekleşen kurultayın tüm Türkiyeye ve dünyaya yayın yapılması koordinasyonunu sağladı.


Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 10:34

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132