Ortaköy’de Muhtar Adayı Sezgin Emir Fark Yaratacak

Silivri Ortaköy Muhtar adaylarından Sezgin Emir vizyonel çalışmalarıyla Muhtar adaylıkları arasında çok iddialı isimlerin başında geliyor. Gerek tespitleri gerekse sunduğu çalışma ve projeleri ile Ortaköy için faklı çalışmalar yapacağı şimdi den belli.

Ortaköy’de Muhtar Adayı Sezgin Emir Fark Yaratacak

 Her biri ayrı ayrı toplumsal değeri ve karşılığı olan aza heyetimiz ile birlikte Ortaköy’ümüzdeki ortak ihtiyaçları ve tüm sorunları tespit eden, alternatif çözüm önerileri sunan, projelendiren ve Belediye kaynakları ile yapılan sonuçlandırılmış hizmetlerin korunması ve verimliliğinin sürekli hale gelmesini kamu ciddiyeti içerisinde sağlamaya çalışan bir anlayış içerisinde İlçe Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz uygulamaları ile tam entegrasyon sağlayan, fonksiyonel bir Muhtarlık görevi yapmak istiyorum.

                Ortaköyümüz’ün civar bölgelerle bağlantısını sağlayan yollarda 24 saat güvenlik ve tedbiri sağlayacak şekilde ileri teknoloji özelliği olan, aynı anda bağlı bulunduğumuz güvenlik birimleri ile tam entegrasyon sağlayacak.

KAMERA SİSTEMİ YAPTIRIP, ORTAKÖY'ÜMÜZÜN ÇOK DAHA GÜVENLİ VE HUZURLU BİR BÖLGE OLMASINI SAĞLAYACAĞIZ.

                Ortaköy’ümüz de faaliyet gösteren esnaflarımızın mesleğini, adres ve telefon bilgilerini, her iş yerinin tek tek dış resmini gösteren tanıtım katologu yaptırıp, civarda oturan mahalle sakinlerine, sanayicilere, karayolları lojmanları, emlak konutları ve Silivri genelindeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarına bizzat Aza Heyetimiz tarafından düzenli olarak dağıtılması sağlanacaktır.

                Silivri Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde bulunan Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile tam bir koordinasyon sağlayarak çocuklarımızın ihtiyaçları olan çocuk ve oyun parklarının düzenli bakımlarının ve onarımlarının yapılması ve yeni çocuk oyun parklarının yapılabilmesi hedeflerimiz olacaktır.    
           

Ortaköy'ümüzde bulunan okullarımızdaki öğrencilerimizi Silivri Belediyemizin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyemizin Kültür Daire Başkanlığı bünyesinde düzenlenen her türlü kültürel-sanatsal-sosyal faaliyetlere temin edilecek belediye otobüsleri ile ücretsiz olarak katılımlarının sağlanması.

                                Ortaköy’ümüzün tarihinde özel bir yeri olan “Ayazma piknik alanımız” Silivri Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde yapılacak yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları ile tıpkı eski günlerde olduğu gibi ailelere hizmet verecek kalitede halkımızın hizmetine sunulacaktır.

                Günümüzde hızlı ve sürekli değişen toplumsal ihtiyaçların, taleplerin ve beklentilerin Silivri Belediyemiz bünyesinde, Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde ve diğer tüm kamu kurum ve kuruluşlarında doğru, etkin ve sonuç odaklı bir şekilde çözülebilmesinin sağlanması için samimi bir gayret ve çalışma içerisinde olacağımızın bilinmesini özellikle ifade ederek, diğer muhtar adayımız Sn; Ferhan Gülan ağabeyimize ve ekibine başarılar dileyerek yeni dönemin hayırlı olması temenni ediyorum diyerek Muhtarlık yarısındaki idiasını da ortaya koymuş bulunuyor.

      Yaşadığımız topraklara faydalı olmak gayretimiz, daha güzel bir ORTAKÖY ortak dileğimizdir diyerek, Şahsım ve aza heyeti üyelerimiz adına Kıymetli Ortaköy Halkımıza en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 23:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132