Miting Havasında Muhtar Adaylığı Tanıtımı

Fatih Mahallesi Muhtar Adaylarından Olcay Yılmazer Muhtar adaylığı tanıtım toplantısını havuzlu kahve meydanında gerçekleştirdi.

Miting Havasında Muhtar Adaylığı Tanıtımı

 17 Şubat Pazar günü gerçekleştirilen Muhtar adaylığı tanıtımında kalabalık bir mahalleli eşliğinde düzenlendi.

Tanıtım toplantısının açılış konuşması ve azaların tanıtımını Orhan Öpçin’in yaptığı toplantı da Olcay Yılmazer ilk önce tanıtım toplantısına çelenk gönderen bir başka muhtar adayı olan Şerif Elmas’a teşekkür etti.

Yılmazer Kimdir?

1965 Silivri doğumlu olan Olcay Yılmazer 1989-2000 yılları arasında ticaretle uğraştı, bu yıllar arasında DSP ilçe başkanlığı yaptı.

2004 yılında Silivri spor da basın sözcülüğü görevinde bulundu. Yine bu yıllar arasında bir çok dernekte yöneticilik ve denetleme kurulu görevlerinde bulundu. 2009-2019 yılları arasında Silivri Belediyesi idari işler birim sorumlusu olarak görev yaptı. 2019 yılı itibari ile emekli olan Yılmazer Fatih Mahallesi ile alakalı hayallerini ve yapmak istediklerini kamuoyu ile paylaştı.

Mahallemiz de farkındalık yaratarak Mahalle Turizmine açacağız.

Muhtar adayı Yılmazer, aylarca yaptığımız araştırmalar sonucu bu mahallede doğup büyüyen ve sonrasında farklı sebeplerle Silivri den ayrılan kişilerin verilerine ulaştık. Hedefimizde mahallemizi Ankara Beypazarı gibi bir turizm merkezi haline getirmektir dedi. Tanıtım broşüründe bugüne kadar Fatih Mahallesinde muhtar olarak görev yapmış isimlere de yer vermesi gözlerden kaçmadı.

  


 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132