İstanbul ve Trakya'nın Enleri Ödülleri Sahipleri ile buluştu

By Aytaç Productions ve Dafne Ajans tarafından organize edilen İstanbul ve Trakya'nın Enleri Ödülleri görkemli bir törenle sahipleri ile buluştu. Yılın en iyi başarı ve marka ödüllerinin dağıtıldığı gece adeta yıldızlar geçidini andırdı.

İstanbul ve Trakya'nın Enleri Ödülleri Sahipleri ile buluştu

Gecenin açılış konuşmasını yapan Dafne Ajans sahibi Özgün Deniz Gündüz, '' Bu yıl ilkini düzenlediğimiz marka ödülleri gecesiyle İstanbulun yanı sıra Trakya’da da bir ilki gerçekleştirdik. Katılımcı firmalara ve konuklara teşekkür eden Gündüz ''By Aytaç production ve  Dafne Ajans olarak iş ve sanat dünyası’nın duayen ve başarılı isimleriyle bir arada olmanın haklı gururunu yaşıyoruz'' dedi.

Sanat ve iş dünyasından onlarca ismin katıldığı gecede 28 kategoride ödül verildi. iş dünyasının devleri arasında yer alan Kancıoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kancıoğlu 62. yıl onur ödülü, Sanatçı Mine Koşan ise sahne yaşamının 50. yılı sebebi ile onur ödülüne layık görüldü. Türkiye Hayvanları Koruma Vakfı da 30. yılında onur, Silivri Spor ve Çağrıbey kızlar volaybol takımıda onur ödülü alanlar arasındaydı.

Bir çok kurumsal firmanın ve iş dünyasının katılım sagladığı gecede Kanca markasıyla Kancıoğlu Otomotiv, Aslan Yoğurt, Lotus Gruop, MK İnşaat, Fashion Tv, Olta Restaurant, Europian Sports Aliance sponsorlar arasındaydı. Büyükçekmece Belediyesi de  gecede ''en iyi kensel dönüşüm çalışması'' yapan belediye olarak gecede ödül alanlar arasındaydı.

Geceye ise Hüsnü Şenlendirici konseri damgasını vurdu.

Ödül töreninin ardından sahne alan Hüsnü Şenlendirici konuklara müzik ziyafetinin yanısıra trakya şarkılarıyla da misafirlerin gönüllerinde taht kurdu.

50.yıl onur ödülüne layık görülen Mine Koşan sahnede şarkısının ardından Selahattin Alpay ve Zekeriya Ünlü ile düet yaptı.

3 eser satışa sunuldu

Gecede sokak hayvanları yararına bir de açık artırma yapıldı. 3 parça eserin satışından elde edilen gelir gecede onur ödülü alan Türkiye Hayvanları Koruma Vakfı yararına gerçekleştirildi.

Geceye Arda Kural, Kader, Mine Koşan, Hüsnü Şenlendirici, Selahattin Alpay, Ferman Toprak, Zekeriya Ünlü, Rabia Karataş, Elif Onur, Manken Feyza Çıpa, ve Burçin Varış gibi önemli isimler de konuk olarak katıldı ve şarkılarıyla sahne aldılar. Ayrıca fashion TV yönetim kurulu başkanı Enis Onat geceye katılan ve ödül alanlar arasındaydı

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2022, 19:30

Özgün Deniz Gündüz

YORUM EKLE

banner148

banner132