15 Temmuz şehitleri anılıyor

Yaklaşan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle tüm yurtta ve Silivri'de bir dizi etkinlik düzenleniyor.

15 Temmuz şehitleri anılıyor

 Yaklaşan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Silivri Kaymakamlığı tarafından anma etkinliği düzenlendi. Silivri Kaymakamı Ali Partal ve AK Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık; beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan, AK Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, DSP Parti Meclisi Üyesi ve Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Dertop, Silivri Müftüsü İdris Çakmakaş, Ziraat Odası Başkanı Metin Gürsu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer, AK Partili belediye meclis üyeleri ve şehit aileleriyle birlikte şehitlerin mezarlarını ziyaret etti.

 Daha sonra Silivri Piri Paşa Camii'nde yine şehitler için düzenlenen mevlüte katılan Kaymakam Partal ve ilçe protokolü, 15 Temmuz 2016 darbe kalkışması sırasında şehit olanların ruhları için dua etti.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132