KADIN DAYANIŞMA PLATFORMUNDAN PROTOKOL ZİYARETLERİ

1 Yıla yakın süredir Silivri Kadın Dayanışma Platformu tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili olarak Silivri Kaymakamı Ali Partal’ı ve Silivri Şoförler Odasını başkanı Recep Akıncıyı ziyaret ettiler.

KADIN DAYANIŞMA PLATFORMUNDAN PROTOKOL ZİYARETLERİ
Silivri Kadın Dayanışma Platformu üyelerini Sema Dallı Erkıran, Özkan Ay, Nurdan Çakır iyitellikara ve Silivri Kadın Dayanışma Platformu başkanı Özgün Deniz Gündüz Silivri Kaymakamı Ali Partal’ı makamında ziyaret ettiler. Çalışmaları hakkında Silivri Kaymakamı Ali Partal ile bilgi paylaşımında bulundular. İlerleyen dönemde hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında fikir birliğine vardılar.

Kaymakam Ali Partal Kamu yararına olacak her türlü çalışmaya destek vereceğini belirtti. Silivri Kadın Dayanışma Platformu başkanı ve üyelerine başarılar diledi.

Silivri Kadın Dayanışma Platformu üyelerini Sema Dallı Erkıran , Özkan Ay, Nurdan Çakır İyitellikara ve Silivri Kadın Dayanışma Platformu başkanı Özgün Deniz Gündüz Silivri Şoförler Odası başkanı Recep Akıncı’yı dernek binasında ziyaret ettiler.

Silivri Kadın Dayanışma Platformu başkanı ve üyeleri Silivri Şoförler Odası başkanı Recep Akıncı’ya çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundular.


Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2018, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132