MEKTEBİM 10 BİN M2'LİK KAMPÜSÜ İLE SİLİVRİ'DE

Ağustos ayında açılacak olan Mektebim Okulları nın Silivri Kampüsü 7 Mart 2017 taririnde Silivri Yaşar Kemal Sergi Salonunda geniş katılımlı bir tanıtım toplantısı ile basın mensuplarına ve Silivrililere tanıtıldı.

MEKTEBİM 10 BİN M2'LİK KAMPÜSÜ İLE SİLİVRİ'DE

 Tanıtımda konuşan Mektebim Okulları Kurucu Başkanı Ümit Kalko eğitim konusunda önemli mesajlar verdi.

Silivri İstanbulun güzide bir ilçesi, İstanbulun hem içinde hende dışında olan bir yer. Mektebim okullarının İlk tabelasını astığı yer olması sebebiyle ayrı bir hassasiyeti var bizde, ayrıca  Silivri'ye bir vefa borcumuz olduğunu düşünüyorum.

İlk etapta Silivri Spor'a verdiğimiz destek kararı ile eğitim konusunda Slivrimize, Silivrili hemşerilerimize yakışır bir eğitim kampüsü yatırımı ile destek verme kararı aldık.  Silivri bizim başarı hikayemizin başlangıç noktası oldu.


MEKTEBİM HIZ KESMİYOR


1500 öğrenci kapasiteli kampüsümüzde, konferans salonları, kapalı spor salonu, kapalı basketbol sahası, buz pateni pisti, branş derslikleri, kütüphaneler, laboratuvarlar, robotik sınıflarla bir çok alanı barındırmakta.
Çağın gereksinizlerine uygun bir okul oluşturduk. Ülkemize bir çok alanda hizmet edebiliriz etmeliyiz de ama en büyük hizmeti eğitim alanına verdiğiniz katkıdır. Bilinçli, eğitimli çocuklar ve gençler ülkemizin geleceğimizin teminatları olacaktır, ve bizler vatan sever bir nesil yetiştirmek idealindeyiz.


Türkiye genelinde yaptığımız yatırımlarla 51 Kampüs, 156 okul, 30 bin öğrenci ve 6 bin çalışanımız var.
Özellikle 15 Temmuz kalkışmasından sonra Cumhurbaşkanımızın başlattığı istihtam milli seferberliğe bizde yanıt vererek 2500 kişi ilave işe alarak 6 bin çalışan rakamına ulaştık.


Silivri'de oturan hemşerilerimiz çocuklarına çagdaş bir eğitim aldırmaları için uzak yerlere gitmelerine gerek kalmayacak.


YENİ BAŞARILAR BU KAMPÜSTE YAZILACAK


Mektebim okulları, değişime ve gelişime açık, öğrenmekdenbüyük keyif alan, kendine güvenen, soran, sorgulayan, araştıran, projeler üreten, takım çalışmasına yatkın, en az iki yabancı dili çok iyi konuşabilen, lider karakterli, bilimsel yönteme inana öğretmen kadromuzla bilimsel düşünceyi temel alan ögrenciler yetiştiriyoruz.


Silivri kampüsü 10 bin m2 lik kapalı bir alanda okul öncesi eğitimi, ilkokul,ortaokul, Anadolu Lisesi, Anadolu Fen Lisesi, ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ni içeren büyük bir kampüsten oluşuyor. YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132