VOLKAN YILMAZ: Samimiyetle söylüyorum tarafsızım

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz hakkında çıkan iddalara yanıt verdi.

VOLKAN YILMAZ: Samimiyetle söylüyorum tarafsızım

 Volkan Yılmaz gündemi meşkul eden Silivri spor hakkında ki yorum ve iddialara yanıt vererek '' Samimiyetle söylüyorum ki Silivri spor kulübü konusunda tarafsızım, bir tek kişi çıkıp da Volkan Yılmaz beni aradı şu aday hakında destek istedi diyemez. 

Kaldı ki yerel bir yönetici olarak Silivri Spor Kulübü'nün iç işlerine karışma gibi bir düşüncem yok buna zamanımda yok. 


Bir belediye başkanı olarak kulübe yapılacak sosyal yardımlar ve destek hizmetleri konusunda yardımcı olacağımı her ortamda da belirtmişimdir.


Bahse konu olan teknik hoca'nın ne kendisini tanırım nede gitmesinde dahlim bulunmaktadır. Serkan Güriz hocamızı ise yıllardır tanırım, kendisi öz kuzenim değildir fakat kuzenim kadar severim kendisini, işinde başarılı olmuş bir hocadır hem kendisine hemde Silivri spor kulübüne hayırlı olmasını dilerim.


Bazı kişiler özellikle Silivri spor kulübü üzerinden beni böyle olumsuz tartışmaların içine çekmek gayretindeler sanırım, ama dikkate almıyorum çünkü Silivri Spor kentimizin değerli bir markası kulübe zarar verecek hiç bir oluşumun veya gereksiz tartışmanın içinde olmadım olmayacağım da.

Amacımız Silivriye güzel hizmetlerde bulunmak ve Silivrinin bir değeri olan kulübümüzün yanında olup destek vermek.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132