VİCDANIN FOTOĞRAFI

HAYKURDER tarafından bayram boyunca yürütülen sokak hayvanlarına yönelik beslemelerden fotoğraf kareleri dernek sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Besleme faaliyetleri esnasında yavru bir köpeğin mamaların üzerinde uyuyakaldığı fotoğraf ise sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

VİCDANIN FOTOĞRAFI
 Emniyet Müdürü'nden destek

Merkezi Silivri'de bulunan Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği'nin bayramın birinci günü için planladığı Silivri'nin kırsal alanları ile orman bölgelerinde yapacağı beslemede kullanılacak mama stoklarının yetersiz kalması üzerine Silivri İlçe Emniyet Müdürü Taner Ertürk harekete geçti. 

HAYKURDER Başkanı Erman Paçalı'nın facebook hesabından mama stoklarının yetersiz olduğunu duyurması üzerine harekete geçen Ertürk, kişisel bağlantılarını devreye sokarak HAYKURDER'e mama bağışı yapılmasını sağladı. Türkiye'nin önde gelen kedi ve köpek kuru mama üreticisi firmalarından Lider Pet Food ve Reflex firmaları bayramın birinci günü Silivri beslemesinde kullanılmak üzere HAYKURDER'e kuru mama gönderdi. 

Ekol Lojistik de destek verdi
Geçtiğimiz hafta bölge beslemelerine sponsor olan Ekol Lojistik, HAYKURDER'in stoklarının yetersiz kalması üzerine besleme ekiplerini Silivri'ye gönderdi. 

HAYKURDER Başkanı Erman Paçalı yaptığı paylaşımda Silivri İlçe Emniyet Müdürü Taner Ertürk'ün katkıları ile Lider Pet Food ve Reflex firmalarının sponsorluğunda Büyükçavuşlu, Sayalar, Değirmenköy, Beyciler, Silivri merkez mahallelerinin bir bölümü, Marmara Ereğlisi ile Çerkezköy'ün bir bölümünde besleme yaptıklarını, stoklarının yetersizliği üzerine harekete geçen Ekol Lojistik ve Lider Pet Food'un da "Herşey Sevgi ile Başlar" projesi besleme ekiplerinin de bölgeye gelerek bölgenin kırsal kesimleri ve orman bölgelerini beslediklerini belirtti. Paçalı "bayramda sokak hayvanlarının açlık ve yaşam savaşına katkı sağlayan herkese teşekkür ederim" dedi...
Mamaların üstünde uyuyakalan köpek dikkat çekti!
Sokak hayvanlarına yönelik besleme çalışmasından fotoğraf kareleri HAYKURDER tarafından paylaşıldı. Paylaşılan fotoğraflar arasında mama leğeninin içine girerek karnını doyuran ve sonrasında mamaların üzerinde uyuyakalan yavru köpeğe ait fotoğraf ise sosyal medyada gündem oldu.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2020, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132