ÜLKÜ OCAKLARI YENİ BAŞKANINI AĞIRLADI

Silivri Ülkü Ocakları geçtiğimiz hafta sonu göreve yeni başlayan İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç’u ağırladı.

ÜLKÜ OCAKLARI YENİ BAŞKANINI AĞIRLADI
 Geçtiğimiz Cuma günü akşam saatlerinde Silivri Ülkü Ocaklarını ziyarete gelen Aktunç’u Ocak Başkanı Erhan Özkök, yönetimi ve Ülkücü gençler karşıladı.

Türk Birliği ve Vatan Sevgisi Vurgusu.

Genç olmasına karşın bilği ve donanıma sahip olan İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç, Ocaklar da yetişen gençlerin ne denli önem arz ettiğini belirterek Aziz Sancar gibi bir bilim adamının Ülkü Ocaklarında yetiştiği örneğini paylaştı.

‘’Bölgede ve orta doğuda yaşanan olaylara baktığımızda ivedi ve kesin bir şekilde Türk birliğinin kurulmasının ne kadar elzem olduğunu görüyoruz’’ dedi.

Türkiye’nin geçmişten bu güne kadar yaşamış badirelerine değinen Aktunç, Türklerin Ergenekon dan çıktığından buyana ve Gazi Mustafa Kemal’in verdiği mücadeleye değinerek ‘’ geçmişten bu güne Vatanımıza, Türklüğe emek vermiş herkesin vebali bizim omuzlarımızda, bu vebali sırtımızda taşımamız için daha çok çalışıp kendinizi yetiştirmeniz lazım’’ diyerek ocakta bulunan ülkücü gençlere seslendi.

Konuşmasının ardından Ocak Başkanı Erhan Özkök den yapılan çalışmalar hakkında bilği alan İl Başkanı Aktunç, çıkışta Ülkücü gençler ile fotoğraf çektirdi.


                                                         

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 12:23

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132