SPOR'A YİNE SİYASET BULAŞTI İDDİALARI

Silivri spor kulübü'nün son yıllarda yaşadığı sıkıntılar, olaylar ve şaibeler bir türlü son bulmadı. Silivri spor kulübüne yine siyaset bulaştı iddaları gündemde

SPOR'A YİNE SİYASET BULAŞTI İDDİALARI

 Siivri spor kulübü'nün her dönem başka olaylarla gündeme getirilmesi gerek Silivri spor kulübü'nün marka olmuş ismine, yapısal işlevine ve silivri spor'a gönül vermiş taraftara zarar vermeye devam ediyor.

Silivri spor kulübü geçmiş yıllardan bu güne kadar,  gerek kulüp başkanlarına gerek yönetim ve teknik kadrosuna siyasetin bulaştırılması ise hem kulüp üyelerini hemde taraftarı bezdirmiş durumda.


Geçmiş dönemde eski belediye başkanı Özcan Işıklar'ın Kulüp başkanı ve yönetim kadrolarına müdahale olayları hala hafızalarda tazeliğini korurken; Bu kez de  MHP'li Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın Silivri spor kongre sürecinde '' tarafsızım'' açıklamalarına rağmen perde arkasından olaylara müdahil olduğu iddalarıyla gündeme gelmesi akıllarda soru işareti ve tedirginlik yaratmaya devam ediyor.


KUZEN CANDIR GERİSİ LAFTIR


Silivri spor kulübü'nün yeni yönetimi'nin  göreve başlamasının ardından Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın kulüp yönetimini arayarak Teknik Hoca Bülent Akan  gönderilmesini istediğini ve yerine yakın akrabası olan Serkan Güriz'in getireceğini söylediği iddiaları yine Silivri gündeminde bomba etkisi yarattı. 


Sözleşmesi'nin bitmesine bir yıl varken teknik hoca Bülent  Akan ile yollarını ayıran Silivri spor kulübü ve hemen akabinde sosyal medya paylaşımlarında ''Serkan Güriz hocamız Silivi spora hayırlı olsun'' paylaşımları'nın yapılması da bu iddiaların destekleyecek cinsten görünüyor.

Merak edilen Volkan Yılmaz'ın kulüp yönetimini arayıp kuzenini teknik hoca olarak alınması konusunda ve Bülent Akan'ın gönderilmesinde rolü olup olmadığı yönündeki iddalara cevap verip vermeyeceği.


Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132