Silivri Rotary de Yeni Dönem Başkanı Nasuf Türkyılmaz

Rotary de yeni dönem Başkanı Nasuf Türkyılmaz oldu.

Silivri Rotary de Yeni Dönem Başkanı Nasuf Türkyılmaz
 Geçtiğimiz yıl Silivri Rotary dönem başkanılığını Yasin Elmaslı dan devir alan Mustafa Yazıcı bu yıl Temmuz ayında başkanlığı Nasuf Türk Yılmaza devir etti.


Olagan Rotary toplantısında Kulüp yönetimi ve üyelerinin bir araya geldiği toplantıda konuşan eski başkan Mustafa Yazıcı, verimli ve başarılı bir dönem geçirdiğimize inanıyorum.


Rotaryan arkadaşlarımla ve üyelerimizle bir çok projede ve faliyette beraber görev almanın mutluluğunu yaşıyorum diyen Mustafa Yazıcı yeni dönem Başkanı Nasuf Türkyılmaz'a devr aldığı yeni görevinde başarılar diledi.


Son bir yılı içinde gerçekleştirilen Projeleri ve çalışmaları video sunumla paylaşan Yazıcı daha bir çok projede beraber olacaklarını belirtti.


Türkyılmaz Dönemi.

Silivri Rotary dönem başkanlığına seçilen Nasuf Türkyılmaz toplantı açılış konuşmasının ardından 2017-2018 yılı içerisinde gerçekleştirecekleri projelerden bahsederek, ''her yıl olduğu gibi saglık, hijyen, eğitim ve sosyal sorumluluk konularındaki çalışmalarımız devam edecek, yeni dönemde de diğer Rortaryan Kulüpleri ve dostlarımızla yeni çalışmalar ve projeler yapma yönünde çalışmalarımız var'' dedi.


Rotary Kulübü yeni Başkanı Nasuf Türkyılmaz altı birimden oluşan komisyon başkanları ve alt komisyonların atamalarını açıklamasından sonra tüm üyelere teşekkür etti.

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132