Silivri Motor Kulübünden sezona Merhaba etkinliği

Silivri Motor Kulübü 14 Mayıs Anneler gününde Silivri sahilde yapılacak etkinliğe tüm motor severleri ve tüm Silivrilileri tavet ettiler

Silivri Motor Kulübünden sezona Merhaba etkinliği
 Sosyal medya hesaplarında oluşturdukları etkinlikle bunu duyuran Silivri Motor Kulübü açıklamasında şunlara yer verdi;

Silivri motosiklet kulübü olarak 14 mayıs pazar günü 12.00 ile 20.00 saatleri arasında sahil kumluk mevkiinde sezona siz değerli motosiklet severler ve gönül verenler ile merhaba diyoruz.

Etkinliğimiz Silivri'mizin en güzel yerlerinden  biri olan sahil kumluk mevkinde cafelerin ve çay bahçeleri'ninde bulunduğu denize sıfır bir alanda gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz sürecinde alanda yiyecek içecek standları isteyenler için tanıtım standları gölgelikler masa sandalyeler mevcut olmakla birlikte aynı gün anneler günüde özel etkinliklerle kutlanacaktır.

Etkinlik alanımız motosikletlerimiz için park yapmaya son derece elverişlidir. Etkinlik boyunca kulüpler arası mini tavla turnuvası, en yavaş sürme ve yumurta taşıma yarışması halat çekme yarışması gibi eğlenceli aktiviteler gerçekleştireceğiz. saat 15.00 da ise katılan tüm kulüplerimiz ve motosikletçiler ile ATATÜRK anıtına kortej halinde sürüş yaparak hepimiz adına çelenk sunup saygı duruşu ve istiklal marşımızın ardından yine kortej halinde etkinlik alanımıza dönüş yapacağız.

Tüm bu etkinliklerdeki amacımız siz motosiklet severler ile bir araya gelmek tanışmak kaynaşmak tanışanların hasret gidermesi ve kalıcı 2 teker dostlukları kurmak ve motosiklet kültürünü ahlakını gelecek nesillere aktarabilmek ve yollarda bizleri farketmelerini sağlamaktır. 

HAYDİ SİLİVRİ'YE HAYDİ DENİZİN MAVİSİNE HAYDİ İKİ TEKER DOSTLUĞUNA HAYDİ SEZONA MERHABA'YA 

İLETİŞİM : 0 553 722 37 30 

Açıklaması ile tüm motor tutkunlarını bu etkinliğe davet ettiler


Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 23:17

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132