SİLİVRİ MOTOR KULÜBÜ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Silivri’de güzel çalışmalar ve başarılı festivallerle kendinden bahsettiren Silivri Motor Kulübü her yıl yaptığı geleneksel iftar programında buluştular.

SİLİVRİ MOTOR KULÜBÜ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

 Motor Kulübü bu yıl ki iftar programına kulüp üyeleri , eşleri  ve çocuklarının yanı sıra basın mensuplarıyla da iftar sofrasında bir araya geldi.

Bu yıl yeniden 3. düzenlenecek ’’ Silivri Moto Fest’’ festivali içinde hazırlıklar son hızla devam ederken kulüp yönetimi ve üyelerinin özverili çalışmaları Silivri’nin adını sadece İstanbul ve Türkiye de değil dünya çapında duyuracak bir festivale ev sahipliği yapacak. Dünyaca  ünlü markaların da katılımcı ve sponsor olacağı festival  4- 7 Temmuz arası yapılacak festival konserler , eğlenceler  ve sürpriz çekilişlerle de göz dolduracak.

Festival çekilişinde 1 adet 50 cc motosiklet,  2 adet birinci sınıf kask 1 adet adventure çanta takımı yine büyük ve küçük ölçüde bir çok süpriz hediye verilecektir.

Festivalimiz boyunca gün içinde başta eller bağlı yoğurt içinde saklı tepsiden altın bulma hediyeli yoğurt yeme yarışması büyük ödüllü elemeli halat çekme yarışması ile benzerleri  yurt dışında olan ödüllü festival esnasında açıklanacak  bir çok yeni ve süpriz cesur su ve kara oyunları da yer alacak.

İftar program’ın da konuşan Kulüp Başkanı Yasin Elmaslı; Bizler bir kulüp olmanın ödesinde aile olduk ve bu ailemizle Silivri’ye katma değer sunacak her türlü çalışmanın içinde olmak dan da gurur duyuyoruz. Bu yıl 3. Yapılacak olan Motor Festivalimiz’e emek veren gerek kulüp üyelerimiz gerek sponsor firmalarımız, paydaş kurumlar ve özelliklede sesimizi duyurmamızda yardımcı olan basın mensubu arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Medya sponsorlarımız

BEST FM, BABA RADYO , KÜPE FM /Ulusal , METROPOL FM /Bölgesel , MEDYA FM /Ulusal , SİLİVRİ HABER AJANSI , AA , DHA,  HÜRHABER, GAZETE MANŞET/ DENİZ MEDYA, MİLLİYET MOTOSİKLET HABER,  MOTOSİKLET RADYO ALANDAN CANLI YAYIN , A2 TEKER DERGİSİ’ne çok teşekkür ederiz.

FESTİVAL SAHNESİ

1 - BULUTSUZLUK ÖZLEMİ (6 Temmuz)

2 - YIRTIK UÇURTMA ( 5 Temmuz)

3- ORÇİN ( 5 Temmuz )

4 - ÖZEL GÖSTERİM VE DJ PERFORMANSLAR (5-6 Temmuz ) 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132