SİLİVRİ'DE VAHŞET ! Bulun bu caniyi

29 Ekim Salı günü HAYKURDER Başkanı Erman Paçalı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı vahşete tepki yağdı.

SİLİVRİ'DE VAHŞET ! Bulun bu caniyi

 Silivri Kiptaş 2. Etap konutlarının içinde bulunan Camii bahçesine sığınan bir kedi kimliği belirsiz kişi veya kişilerce vahşice bıçaklanarak katledildi. Bununla da yetinmeyen caniler camii bahçesinde bıçakladığı kedinin ciğerlerini sökerek camii avlusuna bıraktılar. 

Site içerisinde güvenlik kameraları ve güvenlik görevlilerinin olmasına rağmen bu vahşeti nasıl bu kadar rahat gerçekleştirdikleri akıllarda soru işareti yarattı. 

Caniler kediyi Camii avlusunda mı yoksa başka yerde bıçaklayıp oraya mı bıraktığı yetkililer tarafından araştırılıyor.


Başta hayvan severler olmak üzere sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen bu vahşete tepki yağdı. HAYKURDER BAŞKANI BÖYLE DUYURDU


Haykurder Başkanı Erman Paçalı hem kişisel hesabından hem de dernek sayfasından fotograflarıyla paylaştığı vahşet için;


''Silivri Kiptaş 2. Etap Konutları Camii bahçesine sığınan bir kedi gece geç saatlerde kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklanarak katledildi. Kedinin bıçaklandıktan sonra ciğerleri çıkartılarak cami bahçesine bırakıldı.
Kuldan utanmıyorsunuz, Allah'tan da mı korkmuyorsunuz!'' ifadelerine yer verdi.
Faiillerin bulunması için yetkili mercilere başvuran Haykurder Başkanı Erman Paçalı  '' Maalesef hayvan hakları yasası çıkmadığı sürece bu olayların önüne geçilemiyecek, ve bizler toplumda maalesef ki bu tür cani insanlarla yaşıyoruz, hayvanları sevmeyen insanları da sevemez bugün bu kediye bunları yapabilen birinin yarın insanlara neler yapabileceğini düşünmek dahi istemiyorum'' dedi.

Yetkili mercilerden edinilen bilgilere göre Emniyet güçleri'nin konuyla ilgili soruşturma başlattığı ve faaillerin en kısa sürede yakalanması için her türlü çalışmanın yapıldığı gelen bilğiler arasında.
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132