Siad Geleneksel Ramazan İftarıyla Bir Araya Geldi.

Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneği geleneksel hale getirdiği ramazan iftar programında üyeleri ve silivri protokolü ile bir araya geldi. İftara katılan misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek başlayan Kocabaş Silivri'nin büyük bir aile oldugunu belirtti.

Siad Geleneksel Ramazan İftarıyla Bir Araya Geldi.
 Okunan ezandan sonra oruçlar açıldı. Silivri Müftüsü İdris Çatmakaş'ın okuduğu duanın ardından konuşan Dernek Başkanı Kocabaş birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Kocabaş dan Dernek Üyelerine Çağrı.

Konuşmasına Bakara Suresi'ninin 42. ayetini okuyarak başlayan Hakan Kocabaş, her yıl dini bayramlarda ve özel günlerde bazı insanların kurban kesiminin veya iftar yemeklerinin israf olduğunu belirtmelerine katılmadığını, böyle günlerin insanları bir araya getirdiğini, kırgınlıkların bittiğini, paylaşmanın ve hoşgörünün degerini anladıklarını belirtti.

Konuşmasında özellikle de dernek üyelerine seslenen Kocabaş '' zor günlerden geçiyoruz, yaşadığımız sıkıntıların biraz hafiflemesi ve bizlerinde katkı saglaması için imkanlarınızı zorlayarak en azından bir kaç kişiyi işe alarak istihdam yaratmanızı sizden rica ediyorum'' dedi.

İftar programına belediye Başkanı Özcan Işıklar, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan, Jandarma Binbaşı Hakan Karaarslan, Chp İlçe Başkanı Suna Göçengil, Ak Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Demokrat parti İlçe Başkanı Halide Avlu, DSP İlçe Başkanı Hüseyin Dertop, Rumeli Üniversitesi Rektörü Salih Aynural, İlçe Milli Egitim Müdürü Ahmet Ay, Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları ve STK temsilcileri katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132