ROTARY'DEN PRF.DR. OĞUZ ÖZYARAL'A ZİYARET

Silivri Rotary Kulübü Başkanı Nasuf Türkyılmaz ve yönetim üyeleri ile birlikte Silivri Rumeli Ünüversitesi Ögretim Üyesi Prf. Dr. Oğuz Özyaral'a ziyarette bulunarak yeni makamından dolayı tebrik ettiler.

ROTARY'DEN PRF.DR. OĞUZ ÖZYARAL'A ZİYARET

 Profesör ünvanı'nın yanı sıra Silivri Kent Konseyi Başkanlığı görevi, Sanat ve Sanatçılar derneği Onursal Başkanı olan Özyaral yakın zamanda Ukranyadan öğretim üyesi görevlisi olarak teklif alarak Doktora yapmak ve iş güvenliği konusunda eğitim vermek  için Ukranyaya gidiyor.

Ukranya Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmi  davet alan Özyaral bir süre Ukranyada görev yapacak.

PRF. DR. ÖZAYARAL İLE ROTARY İŞBİRLİĞİ


Öğuz Özyaral Silivri Rotary Kulübü ile sosyal ve kamu yararına hazırlayacakları her türlü projeye hem bireysel hemde Rumeli Üniversitesi olarak destek vermeye hazır olduklarını belirterek, Silivri Rotary'nin oluşturduğu engelli bireyler için egitim ve sertifikalandırma ayrıca hazırlanan tarım projesinin hemen hayata geçirmek için gerekli girişimleri başlatacaklarını belirtti.


Özyaral '' Eğitim Türkiye'nin ve benin en öncelikli konularım arasında, kızlarımızı, kadınlarımızı yaşı kaç olursa olsun okur yazar olması gerekiyor'' diyerek son zamanlarda eğitim sisteminin yaşamış olduğu karmaşık yapının da mantıklı çözümlerle düzene girmesi gerektiğini vurguladı.


Rotary 2017-2018 dönemi için eğitim ve sosyal sorumluluk projeleri ile kendinden söz ettirecekçalışmalara imza atacak gibi görünüyor.
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2017, 11:51

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132