MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın Kalko'yu mu Destekliyor !

Silivride uzun süredir gündemi meşkul eden Silivri spor kulübü , istifa et baskıları ve yönetimden 10 kişinin istifa etmesi olayları hala gündemi meşkul etmeye devam ediyor.

MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın Kalko'yu mu Destekliyor !
 Silivri Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Zafer Yalçın sosyal medya üzerinden yazılı bir açıklama yaparak siyasi rant devşirmesi ne değindi.

 MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, "Bazı kendini bilmezlerin Silivrispor'umuz üzerinden siyasi rant devşirmesi yakışık almayan bir harekettir" dedi.  

Silivri Spor Kulübü Başkanı Ümit Kalko'nun siyasetçi olmadığını bilen kamuoyu, kulislerde Zafer Yalçın'ın ''Siyasi rant devşirmesi ve siyasilerin kendilerine gelmesi gerekiyor'' diyerek Özcan Işıklar'a atıfta bulunduğu ve Ümit Kalko'ya arka çıktığı iddaları konuşulmaya başlandı. 

‘’Yapıcı olamayan çözüm önerisi sunmayan her eleştiri fitnedir’’ 

Şehit haberlerinin peş peşe yüreğimize düştüğü Ramazanın huzur veren iklimini yaşamamıza engel olan olayların yaşandığı birlik ve beraberlik duygusuna en çok ihtiyacımızın olduğu şu günlerde bazı kendini bilmezlerin Silivri sporumuz üzerinden siyasi rant devşirmesi yakışık almayan bir harekettir.

Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak olayları hayretle izlemekteyiz.

 Olay ne şekilde ilerler ise ilerlesin süreç tarafların nezaretinde gerçekleşmeli söz sahibi olmayanlar kendilerine vazife çıkarmamalı ve eleştirilerini kendilerine saklamalıdır. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin ‘’Yapıcı olamayan çözüm önerisi sunmayan her eleştiri fitnedir’’ sözünü bir kez daha hatırlatmak isterim.  

Silivri’mize ve Silivri sporumuza zararı olacak her konuda, meramımızı yüksek sesle ifade etmekten çekinmeyeceğimizin bilinmesini isterim.

Kendilerine gündem oluşturan ve hatta bunu mikro milliyetçilik seviyesine düşürüp insanları ayıran bir takım siyasilerin de kendilerine gelmelerini ve sükut edip kentimize daha fazla zarar vermemelerini tavsiye ederim dedi.


Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 13:55

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132