KUTLU: Reklam Kokan Çalışmalar ve Haberler

Aşırı yağışlardan sonra Silivri de yaşanan sel ve su baskınları sonucu özellikle Gümüş yaka ve Çanta mahallesi halkının mağdur olması ve bir çok evin sel sularından zarar görmesi dolayısı ile yapılan çalışmalar hizmet yarışına dönüştü.

KUTLU: Reklam Kokan Çalışmalar ve Haberler

 Silivri Ak Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu sosyal medya hesabından yaptıgı yazılı bir açıklama ile Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıkların bu mağduriyetleri kullanarak reklam yaptığı yönündeki açıklaması ile gerek İlçe Teşkilatı gerekse İBB olarak her türlü konuda magdur olan vatandaşlarımızın yanındayız dedi.

Reklam Kokan Çalışmalar ve Haberler.


İlçemizde yaşanan el felaketi'nin ardından mağdur olan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini ortadan kaldırmak adına bütün kurumlar olarak çaba sarfediyoruz. Böyle bir ortamda siyaset, reklam, siyasi çıkar düşünmeden tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız.Ancak, bölgede mağdur olan vatandaşlarımızın konaklama ihtiyaçlarını karşılıyorum diyerek haber yaptırıp, reklamını yapan Belediye Başkanı Özcan Işıklar; reklam maksadının hasıl olduğunu düşünmüş olacak ki; çıkan haberin hemen ertesi günü, magdur vatandaslarımızın otel konaklamasını iptal etti! Ardından mağdur vatandaslarımızın yemeği, sabunu, havlusu dahi olmayan na tamam bir yapıya gönderdi.
Vatandasını reklam malzemesi olarak kullanan bu zihniyeti kamuoyunun takdirine birakiyorum!Magdur vatandaslarımız musterih olsun İBB olarak aralıksız bir şekilde vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına çalışmalarımız devam edecektir.Enfeksiyon, Hastalik ve diğer risklere karşı İBB tarafından bölgede ilaçlama çalışması yapılacaktır.
Vatandaşlarımızın hane içleri dahil olmak üzere temizleme çalışması gerçekleştirilecek, halkımızın en az sıkıntı ile bu süreci atlatması saglanacaktır dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 18:22

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132