KALKO DAN AKGÜN DURU'YA JET YANIT

Bugün (03/08/2017) soayal medya hesabından Silivri spor esk Başkanı Ümit Kalko hakkında açıklama yapan Silivri Sporklübü Başkanı Akgün Duru'ya Kalko dan jet yanıt geldi. Yazılı bir açıklama yapan Ümit Kalko kanuni haklarını kullandığını belirterek Duru'ya cevap verdi.

KALKO DAN AKGÜN DURU'YA JET YANIT
 İşte Ümit Kalko'nun o açıklaması.

Benim Paramla Bu İşi Yapmaya Çabalamasın.

Değerli Silivrili hemşehrilerim, hepinizin bildiği gibi geçen sene senetleri piyasada gezen batak bir takımı alıp, ilk yılında şampiyon yaparak ikinci lige çıkarma başarısı göstermiştik. 

Ancak başarımızdan rahatsız olan Sayın Özcan Işıklar, spora açık bir şekilde siyaset karıştırarak ve belediye imkanlarını baskı unsuru olarak kullanmak suretiyle yönetimimi düşürdü ve Terbiyeli Çorbacısı’nın sahibi'nin kulüp başkanı olmasını sağladı. 

Hatırlayacağınız gibi beni de genel kurulda sırf kürsüye çıkıp konuşmak istediğim için yaka paça dışarıya attılar. Allah rahmet eylesin ilçe emniyet müdürümüz Hakan Çalışkan sayesinde büyük bir faciadan Silivrisporumuz son anda kurtuldu. 

Bu olayı, başta Kanal D olmak üzere birçok ulusal TV kanalı da ana haber bültenlerinde gösterdi. Bu olay sebebiyle Silivrimiz’in imajı bir kez daha zedelendi.

Hatırlarsanız, geçen sene Silivrispor’a başkan seçilirken ne kadar hibe edeceğimi, ne kadar  da borç vereceğimi deklare etmiştim. Başkanlık görevim devam ederken de yine aynı sözümün arkasında durdum. Şimdi ise hibe miktarın dışında kalan ve borç olarak verdiğim miktarı geri alabilmek için hukuki yollara başvurdum. 

Borç olarak verdiğim bu parayı geri aldıktan sonra da kurduğum vakıf aracılığı ile son kuruşuna kadar yine Silivri için harcayacağıma dair kamuoyu önünde söz veriyorum. 

Silivrispor’abaşkan olan arkadaş lütfen benim param ile bu işi yapmak için çabalamasın, kendi parası ile yapsın. 

Silivrispor başkanlığına talip olurken başkaları'nın kesesine güvenen bu malum zat, şimdi benim bu hukuki yolumu ihanet olarak karşılayıp ağlamaktadır. 

Şu unutulmasın ki; Silivrispor başkanlığı bir ağlama duvarı değildir. 

Biz geldiğimizde kulübün durumu daha kötüyken ağlayıp zırlamadık, kulübü şampiyon yaptık. Umuyorum Silivrisporumuz yine şampiyon olur. Başarılı olunmazsa bu darbeyi yapan ve yaptıranlar bunun hesabını Silivri'ye verirler. 

Bu süreçte malum kulüp başkanını ve onu başkan yaptıran kişiyi hep beraber kucaklamalıyız, arkalarında durmalıyız diyerek bir açıklama yaptı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 12:37

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132