‘GELECEĞİN EĞİTİM PROJESİ’ Ödülünü Aldı

Silivri' Çizgi Koleji Okulları Eğitim dalında ödüle layık görüldü. Başarının ödüllendirildiği gecede ödül alan Ulaş Velioğlu ödülünü bütün kız çocuklarına adadı.

‘GELECEĞİN EĞİTİM PROJESİ’ Ödülünü Aldı

 Eğitimin Silikon Vadisi’ sloganıyla Silivri’de kurulan ÇİZGİ YAZILIM ANADOLU LİSESİ 4 Kasım Perşembe akşamı, Wyndham Grand Otel de Artı Eğitim tarafından 8’ncisi düzenlenen Eğitimde Başarı ödülleri töreninde ‘Geleceğin Eğitim Projesi’ ödülünü aldı.

Okul kurucuları, yöneticileri, öğretmen ve eğitim alanında onlarca Bilim insanı, bürokrat ve akademisyenin katıldığı ödül töreninde eğitim alanında çeşitli kategorilerde ödüller verildi.

Çizgi Kolejleri kurucusu Ulaş VELİOĞLU’nun ödülü, Kavram Eğitim Kurumları Mütevelli heyeti ve TÖDER onursal başkanı Bahattin DURMUŞ tarafından takdim edildi. Ulaş VELİOĞLU ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmasında;

‘Çok heyecanlıyım, 3 yıl önce Çizgi Koleji Gezici STEM otobüsü projesiyle yılın en iyi sosyal sorumluluk projesi ödülünü almıştık, geçen yıl Çizgi Tv ile yılın en iyi uzaktan eğitim ödülünü aldık.

Uzun süren çalışmalar sonunda kurduğumuz Çizgi Yazılım Anadolu Lisesinin ödüle layık görülmesinin gururunu yaşıyorum.

Ödüle layık gören akademik heyete ve Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi en önemli özelliklerinden biri kız öğrencilere özel burslar vermesi. Bu sebeple, ödülü kızım Deniz nezdinde tüm kız öğrenciler adına alıyorum’ diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Özgün Deniz Gündüz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132