ESER DİAMOND HOTEL YAZ SEZONUNA MERHABA DEDİ.

Silivri Çanta mevkiinde bulunan bölgenin tek 5 yıldızlı oteli olan Eser Diamond Hotel 2019 yaz sezonunu dolu dolu bir programla açarak yaza merhaba dedi.

ESER DİAMOND HOTEL YAZ SEZONUNA MERHABA DEDİ.

 

Otel müdürü Talip Akdoğan ile yaptığımız röportajda 21 yıllık tecrübesi’nin yansımalarını bölge turizminde hissetmemek mümkün değil.

 

 Türkiye’de turizmin merkezi sayılan  tatil bölgesi Bodrumdan Silivri’ye gelen Akdoğan Silivri Eser Diamond Hotel’e Bodrum konseptini oturtmuş görünüyor.

 

Geçtiğimiz 2018 yazına gerek havuz programları gerek düğün organizasyonları gerekse tecrübeli ekip ve kadrosu ile yaza damgasını vuran Eser Diamod bu yaz da tatil programları ve organizasyonlarda kendinden söz ettirecek gibi görünüyor.

 

AKDOĞAN: Vatanımızın her yeri cennet gibi, Silivri Turizm cenneti ama değerlendirilememiş.

 

Turizm yatırımlarından gereken ilgiyi görememiş bir Silivri vardı karşımızda, son iki yıldır bu algıyı yıktık ve özellikle geçen yaz dünyanın bir çok ülkesinden ciddi turist kafileleri geldi otelimize. Yeni hava alanı ve Çorlu hava alanının Silivri’ye yakın olmasını avantaja çevirmiş durumdayız.

 

Bodrum dan geldiğini belirten Akdoğan Silivri neden bir turizm çekim noktası olmasın, muhteşem bir denizi var.

 

Deniz ve ormanın birleştiği ender yerlerden biri Silivri ve Marmara denizinin en güzel bölgesi bizlerde yaşadığımız bölgede üstümüze düşen görev neyse en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz.

 

Gerek yerel yönetimlerle gerek stk ve resmi kurumlarla iyi iletişim halindeyiz. Bizlerde yerel bir işletme olarak Silivri için bölgemiz için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz.

Otel çalışanlarımızın tamamına yakını Silivri halkından oluşuyor, otelimizin günlük ihtiyaçlarını ve tedariklerini yine Silivrili esnafımızdan alıyoruz, çünkü önceliğimiz Silivri halkı ve Silivri’nin turizme kazandırılması. Bu yıl özellikle otelden Silivri merkeze servisler koyarak otel müşterilerimizin alış veriş yapması için Silivri’ye yönlendireceğiz diyen Akdoğan bayram programı için de şu bilğileri verdi.

 

BAYRAM PROGRAMIMIZ DOLU DOLU

 

Ramazan Bayramı için hazırladığımız program hem Silivrili misafirlerimize hem de Silivri dışında ki misafirlerimize yönelik oluşturduk yoğun bir talep var.

 

v  Bayramın 1. Gün  misafirlerimiz için 22:00 – 02.00 arası disko hizmeti ve üç gün boyunca Dj eşliğinde havuz başı partileri ve her akşam 17:00 ile 19:00 arası happy hour saatleri,

 

*  Bayramın 2. Günü akşam havuz başında Rising Star ödüllü sanatçı Esra Sezer  ile müzik keyfi,

 

 * Bayramın 3. Günü  Gün boyu Pool partiler ve akşam 22:00 – 01:00 arası açık hava diskosu ile programımız devam edecektir.

 

Bayram sonrası programlarımız şöyle;

 

*  Havuz başında DJ eşliğinde müzik keyfi

 

Her hafta sonu havuz başında animasyon, zenne show ve halk oyunları gösterileri,

 

* Haftanın her günü 17:00-19:00 arası Happy Hour saatleri

 

Yenilenen havuz başında nargile cafe keyfi

 

Havuz Başı restaurant da gitar eşliğinde özenle hazırlanan şefin özel menüleri ile keyifli akşam yemekleri

 

Cuma akşamları havuz başında canlı fasıl

 

* Cumartesi akşamları havuz başında Yunan geceleri,

 

Özel localar da ailecek geçirecekleri keyifli eğlenceler için tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

 

İletişim için: 0212 867 71 00—0530524 9105

www.eserhotel.com.tr

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132