ENGELLİ GENÇLER'İN ASKER KINALARI YAKILDI.

Engelli Gençlerimizin Asker Kınaları yakıldı.

ENGELLİ GENÇLER'İN ASKER KINALARI YAKILDI.

 Silivri Engelliler Derneği geleneksel engelli gençlerin Asker kınası'nı bu yıl da gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Pınar Davutoğlu her yıl geleneksel hale getirdikleri ''Asker Kınası'' organizasyon'unu bu yıl da başarı ile gerçekleştirdi. 

Sponsorluğunu Silivri Belediyesi'nin üstlendiği yemekli Asker kınası eğlencesi bu gelenegin klasiği haline gelen Olta Restauranda gerçekleşti.  


Bu yıl 8  engelli gencin Asker kınasını yakmak için Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Emine Tarin, Bora Balcıoğlu, Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın eşi Esma Işıklar, Chp İlçe Başkanı Suna Göçengil ve Kadın kolları Başkanı Elif Yılmazer,Chp Meclis Üyesi İbrahim Çeşmecioğlu, Demokrat Parti İlçe Başkanı Halide Avlu ve yönetimi, Özel Aktif Çağrışım Merkezi sahibi Seda Şahin, Silivri Belediyesi Engelli kordinasyon Merkezi çalışanları'nın yanı sıra çok sayıda aile katıldı.


Engelli gençler ve aileleri için organize edilen yemeğin ardından pasta kesildi. Açık alanda davul zurna eşliğinde engelli gençlerin Asker kınalarını yakan protokol üyeleri engelli gençler ile birlikte davul zurna eşliğinde oynadılar.


Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2017, 22:59

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132