CHP İlçe Sekreteri İbrahim Kömür'den Silivri Belediyesine jet Hızıyla Yanıt Geldi

Semizkumlar Mahallesinde yaşanan foseptik sorunu Silivri Belediyesi ve Silivri CHP yi karşı karşıya getirdi.

CHP İlçe Sekreteri İbrahim Kömür'den Silivri Belediyesine jet Hızıyla Yanıt Geldi
 Geçtiğimiz günlerde Silivri Belediyesi tarafından Kamuoyuna bir açıklama yapılarak semizkumlar bölgesinde yaşanan gider ve atık sorunu hakkında açıklama metni paylaşıldı.

Akabinde Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Solak hafta sonu semizkumlar bölgesine giderek Mahalle  Muhtarı Vedat Yamal ile birlikte bir açıklama yaparak olayı yalanlamışlardı.

CHP Silivri İlçe Sekreteri İbrahim Kömür'den  yalanlamaya jet hızı ile cevap geldi.


CHP ilçe Sekreteri İbrahim Kömür sosyalmedya hesabından yaptığı açıklamada Mahalle Muhtarı Veday Yamal ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Solak hakkında ağır ifadeler kullanarak şu açıklamayı yaptı.

TETİKÇİ MUHTAR VE HER DEVRİN ADAMI İTHAMLARI

Semizkumlar pazaryerinde yapılan tuvaletlerin fosseptik kuyusu ve bu tuvaletlerin kullanıldığını ifade eden tetikçi muhtar ile yetkililere sormak istiyorum. Bu tuvaletlere bağlı gider borusundan bir damla lağım ve pisliğin foseptik kuyusuna akmadığını resimlerden anlıyabilmek zor değil.  

O halde,4 aydır kullanılan tuvaletlerin pisliği nereye aktı veya akıtıldı acaba. Tetikçi muhtar ve her dönemin adamı Bşk.Yrd.cısı Hasan SOLAK'a ben söyliyeyim isterseniz.

İSKİ'nin açık kanalına  bu olay Sosyal medya ve Yerel Basında yayınladıktan sonra erken saatlerde ekipleri gönderip güzergah değiştirmeniz ve güzergahı tarlaya yönlendirmeniz sizi kurtarmadı. 
  
 (o çalışmalarında resim ve videoları mevcut) Çünkü unuttuğunuz bişey vardı oda, foseptik kuyusu idi.  4 aydır kullanılan tuvaletlerden foseptik kuyusuna bir damla lağım veya pisliğin akmamasıydı?


 Her suçlu arkasından bir kanıt bırakır ve ben elime ulaşan veya ulaşacak olan kanıtları, her günü ve zamanı geldiğinde topluma teşhir etmeye devam edeceğimi Silivri Belediye yönetiminin  bilmesini isterim. 

Olay mahalinde, Belediye personelince çekilen görüntülerden tetikçi muhtar ve her dönemin adamı Bşk.Yrd.cısı Hasan Solak''ın çekimleri yayınlanıyor, bana ait bölüm yayınlanmıyor. Bu hareket, bu acz durumu Silivri Belediyesi yönetim anlayışının sonucudur. Bu ayıp ta size yeter sanırım, tabi anlıyana.

Özgün Deniz Gündüz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132