BAŞSAGLIĞI VE TAZİYE MESAJLARI

Silivri yeni güne İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan'ın makam odasında ölü bulunmasının şoku ile sarsıldı.

BAŞSAGLIĞI VE TAZİYE MESAJLARI

 Gece geç saate İlçe Emniyet binasına geldiği ve beylik tabancası ile intihar ettiği bilgisi İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı basın açıklaması ile İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan'ın mesai arkadaşlarının yanı sıra tüm Silivriyi derin bir üzüntüye boğdu.

Başsağlığı mesajları paylaşıldı.Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan'ın intihar olayının duyulmasının ardından başta siyasi parti temsilcileri olmak üzere bir çok dernek, STK ve oda başkanları başta olmak üzere tüm silivri halkı sosyal medya üzerinden duydukları derin üzüntüyü dile getirerek başsaglığı mesajları paylaştı.Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar:


Silivri Halkı olarak, İlçe Emniyet Müdürümüz Hakan Çalışkan'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Mesleğine tutkuyla bağlı, kentimiz için gece gündüz demeden çalışan bir kamu görevlisiydi. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri ve Polis Teşkilatımıza başsağlığı dileriz.
Silivri CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil;


Silivri İlçe Emniyet Müdürümüz Hakan ÇALIŞKAN'ın Hayatını Kaybettiği haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Müdürümüze Allahtan Rahmet Diliyoruz. Geride Kalan Kederli Ailesine ve emniyet teşkilatına başsağlığı diliyoruz.Ak Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu;


Silivri Halkı olarak, İlçe Emniyet Müdürümüz Hakan Çalışkan'ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Mesleğine tutkuyla bağlı, kentimiz için gece gündüz demeden çalışan bir kamu görevlisiydi. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesi, sevenlerine sabır diliyorum mekanın cennet olsun.

Silivri MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın;


Silivri'nin kıymetli Müdürü yürekli insan acı haberini üzülerek öğrendim Allah mekanını cennet eylesin tüm emniyet teşkilatının başı sağolsun.Silivri DSP İlçe Başkanı Hüseyin Dertop; 


Silivri Emniyet Müdürümüz Sevgili Hakan ÇALIŞKAN, son aldığımız bilgilere göre makam odasında ölü bulunmuştur.. Hakan Müdürümüze Allah tan Rahmet, Sevenlerine, Ailesine Sabırlar diliyorum. Sevgili Şehidimiz, Sevgili Müdürümüz, Sevgili Kardeşimiz, Hakan ÇALIŞKAN hakkını umarım bizlere helal edersin. Üzüntüyle paylaşıyorum. Hüseyin DERTOP-DSP Silivri İlçe Başkanı-DSP Parti Meclisi Üyesi


Silivri Demokrat Parti İlçe Başkanı Halide Avlu;
Silivri ilçe Emniyet Müdürümüz Hakan Çalışkan'ın vefatı bizi derinden üzmüştür. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun tüm Emniyet teşkilatının ve sevenlerinin başı sağolsun.


Başımız Sagolsun


Silivridehaber.com ve Gazete Manşet Ailesi Olarak İlçe Emniyet Müdürümüz Hakan Çalışkan'a Allahtan Rahmet, Ailesine ve tüm Emniyet Teşkilatına başsaglığı dileriz.
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 18:21

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132