AKSOY İŞİTME CİHAZLARI SİLİVRİ'DE AÇILDI

Simens ve Oticon işitme cihazlarını yetkili bayiliğini alan Aksoy Gropu bu gün

AKSOY İŞİTME CİHAZLARI SİLİVRİ'DE AÇILDI
 Silivri'nin tanınmış isimlerinden ve aynı zamanda Alevi Kültür Derneği Silivri Şube Başkanı Çoşkun Aksoy sağlık sektöründe Aksoy Group bünyesine bayiliğini aldığı Simens ve Oticon markalarının işitme cihazi satış ve teknik servis ofisi ile hizmete girdi. 

Silivrinin en büyük eksiklerinden biri olan işitme cizahı satış ve teknik servis bayiliği Aksoy Group bünyesinde Silivri de hizmete girmiş oldu.

İşitme engelli bireyleri için tam donanımlı bir satış ve teknik servis hizmeti verecek olan Aksoy işitme cihazları, dünyaca tanınan iki marka  Simens ve Oticon ile anlaşarak Silivri de ki tek yetkili şatış ofisini açtı. İşitme cihazlarında sadece satış değil, satış sonrasında bakım ve teknik destek verecek olan Aksoy işitme cihazları silivri Çorlu duragında hizmete girdi.

Açılışa Chp Milletvekili Ali Şeker, Chp Millet vekili Candan Yüceer, Silivri Belediyesi Başkan Vekili Bora Balcıoğlu, Chp İlçe Başkanı Suna Göçengil, Chp li Meclis üyesi Ali Vural Ve Süheyl Kırkıcı, Silivri Ak Parti İlçe Yönetimi, Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer, Yeni Sanayi Başkanı Ercan Çalışkan, Chp Eski Belediye Başkanı Selami Değirmenci, Alevi Kültür Dernekleri Silivri şube yönetimi, Hacı Bektaşi Veli Kültür Vakfı yönetimi, ve çok sayıda davetli katıldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2017, 20:10

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132