Ahmet Ay ve Gaziler Arasında Bir Sorun mu Var !

Ahmet Ay ve Gaziler Arasında Bir Sorun mu Var !
 Geçtiğimiz hafta sonu kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtına Çelenk Koyma Töreni'nde, alana gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay tören alanına geldiği esnada tören alanında bulunan Silivri Muharip Gaziler Derneği Başkanı ve Dernek Üyeleri ile tokalaşmadan transit geçmesi objektiflere böyle yansıdı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen proğrama davet üzerine katılan Muharip Gaziler Derneği Ahmet Ay'ın selam vermeden ve tokalaşmadan geçip gitmesini büyük şaşkınlıkla izlediler. Sahildeki Çelenk Sunma Töreninin ardından 75 Yıl İlk Ögretimokulunda ki resmi programa Gazilerin katılmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Bu olay akıllara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay ve Muharip Gaziler Derneği arasında bir sorun mu var sorularını akıllara getirdi. 

Dernek üyeleri'nden görüştüğümüz birkaç kişi  '' Bu Vatan için bu Bayrak için canlarını hiç düşünmeden veren Şehitler ve Gaziler bir selam verilmeyi ve bu sayğıyı hak etmiyormu'' eleştirisinde bulundular.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 17:05

özgün deniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132