Silivri'de Uyuşturucu Ticareti Yapan Kişiler Yakalandı

Silivri İlçe Emniyeti tarafından yapılan çalışmalarda şüpheli iki kişi uyuşturucu ticareti yapmak ve bulundurmak suçlarından yakalandı.

Silivri'de Uyuşturucu Ticareti Yapan Kişiler Yakalandı

Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 17 Eylül pazartesi günü saat:17:30 sıralarında uyuşturucu madde ticareti ve kullanımına yönelik emniyetin yaptığı çalışmalar sırasında daha önceden emniyette uyuşturucu madde kullanmak suçundan kaydı bulunan E. A. ve S. T. isimli şahıslar Ahmet ÖNEY sokak üzerinde şüpheli hareketler sergilemesi üzerine şahıslar takibe alınmış, saat:18:30 sıralarında bir araçtan inerek bu şahısların yanına gelen,daha önceden emniyette uyuşturucu madde kullanmak suçundan kaydı bulunan N. D.isimli şahsın bişeyler verip yanından uzaklaştığı sırada E.A. isimli şahıs polislerin yapmış olduğu üst aramasında bulunan 2 fişek eroin maddesine el konuldu.

Şüpheliler uyuşturucu madde ticareti yapmak, bulundurmak suçlarından polisler tarafından yakalanmış olup,konu ile ilgili G. G.isimli şahsın ikametinde yapılan aramada ikamette uyuşturucu madde kullanıldığına dair emarelere rastlanmış, arama sonucu uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği düşünülen bir miktar para emniyet güçleri tarafından muhafaza altına alınmıştır.4 şüphelinin işlemleri sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132