SİLİVRİ'DE EVLERE BONZAİ SERVİSİ

Jandarma ekipleri tarafında İstanbul silivri'de Bonzai satışı yapan İ.K ve H.Ş isimli iki kişi yakalandı.

SİLİVRİ'DE EVLERE BONZAİ SERVİSİ
İstanbul İl Jandarma ekipleri Silivride Uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor.

Son yapılan operasyonda ''bu kadarına da pes'' dedirten bir  uyuşturucu ticaretine İstanbul İl jandarmaya bağlı Silivri İlçe Jandarma ekipleri tarafından başarılı bir operasyon ile yakalandılar.


Şüphelilerin küçük büyük demeden her yaş gurubuna bonzai sattıkları, kiraladıkları araçlarla evlere bonzai servisi yaptıkları ortaya çıktı. 

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri aldıkları bir ihbar üzerine Silivri de uyuşturucu ticareti yapan şahısları fiziki takibe alarak Şüphelilerin Esenyurt dan temin bonzaileri kiraladıkları araçlarla Silivri, Gümüşyaka ve Selimpaşa da evlere servis yaptıkları belirlendi.


1 Ayda 20 ye Yakın Araç Kiraladılar.


Şüphelilerin yakalanmamak için 1 ay içerisinde yaklaşık 20 ayrı aracı kiraladıkları ve sürekli adres değiştirdikleri ortaya çıktı.


Jandarma ekipleri tarafından şüpheli İ.K ve H.Ş nin tespit edilen adreslerine eş zamanlı baskın düzenlendi. Baskında şüpheli İ.K nın evinde bir adet kuru sıkı tabanca, tabancaya ait mermiler, 12 adet şarjör, 12 adet kırısıkı fişek, H.Ş nin evinde ise ruhsatsız 2 adet pompalı tüfek vetüfege ait fişekler bulundu.


Müşterinin Babası Yakalattı.


Baskın esnasında evde bulunmayan şüpheli İ.K Silivri de bir otelde H.Ş ise çalıştığı inşaata yakalandı. Şüphelilerin yakalanması ise bonzai sattıkları bir müşterinin babasının ihbar etmesi sonucu yakalandılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner148

banner132