AK PARTİ İLE SOĞUK SAVAŞ

 2015 yılının  son haftasına girdiğimiz şu günlerde öncelikli olarak siz okuyucularımın şimdi den yeni yıllarını kutlamak isterim.

2016 yılı, başta Ülkemiz olmak üzere Barışın ve Kardeşliğin yılı olması benim en büyük dileğim.

Ülke olarak 2015 yılını çok zor bir süreçte noktalıyoruz ama umut hep oldukça büyük Önder Gazi Mustafa Kemak Atatürk'ün sözü aklıma geliyor ''YURT'DA BARIŞ CİHAN'DA BARIŞ'' cümlesi ile 2015'i kendimce noktalıyorum.

Keşke yılın son haftasını çok daha güzel bir köşe yazısını ile siz okuyucularımla paylaşsaydım ama öyle zamanlar oluyorki hayat sizin baktıgınız yerden size gülümsemeye biliyor.

Son bir buçuk yıl içinde çok yoğun bir tempoda sahibi olduğum gazetede HABERCİLİK yapmaya, Deniz Medya Tanıtım ve Organizasyon firmasında çok güzel organizasyonlarla, ve bölgenin en güçlü sesi olan Silivri Metropol Fm de de poroğramlar yaparak gündemin nabzını tutmaya çalıştık.

Haliyle yoğun bir tempoda başarılı işler yaparak bu yılıda bitirmiş bulunuyorum.

Bu kadar yogunluğun arasında birde Silivri Alevi Kültür Derneği Başkan Yardımcılığı görevine getirildik, yeni yönetimimizi tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

Hafta başı itibari ile Dernek Başkanımız Çoşkun Aksoy ve Yönetim kadrosu ile protokol ziyaretleri gerçekleştirdik.

İlgi ve yakınlıklarından dolayı Oda Başkanlarımıza, Emniyet teşkilatımıza, AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlarınada ayrıca teşekkür etmek isterim.

Silivri AK Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu Başkan oldugundan beri kendisini bir gazeteci olarak işlerimizin yogunlugu sebebi ile makamında ziyaret edememiştim, ama konuk severliği ve bilği birikimi ile Rıfat Kutlu'yu taktir ettim desem yeridir.


SİLİVRİ AK PARTİ İLE SOĞUK SAVAŞ.Tabiki bu işin resmi ziyaret kısmı birde işin gazetecilik ve Silivri AK Parti ile aramızdaki soğuk savaş bölümü var.

AK Parti'yi eleştirdiğim muhalif olduğum konularda var taktir edip helal olsun dediğim konularda.

Silivri AK Parti ile yıldızımız bir türlü barışmadı nedense, Metin Karakaş dönemini saymıyorum. Metin Karakaş Silivri İlçe Teşkilatına gelmiş en iyi Siyasetçi ve ilçe Başkanı benim gözümde ve o Parti'ye bir Metin Karakaş gelmedi gelmez de.

Gelelim esas konuya Silivri AK Parti  teşkilatında bazı üst düzey yöneticilerin bana karşı açmış oldukları soğuk, hatta soğuktan öte çirkin ve iğrenç bir savaş var. Beyler ''Sizden korkan Sizin gibi olsun'' diyorum.

Türk Dil Kurumunun açıklamasına göre ''KARI GİBİ'' kıvırmanın anlamı ''KARA CAHİL, KORKAK, DÖNEK'' olarak açıklanmış. 

Bende diyorum ki o yönetimdeki bazı Karı kılıklı yöneticilere; Yüreginiz varsa Adam gibi Delikanlı gibi çıkın karşıma ne söyleyecekseniz yüzüme karşı söyleyin. 

Öyle oturdugunuz yerden iş yerlerinizden ofislerinizden sahte Facebook hesapları açarak insanlara iftira atarak bel altı vurarak ancak kendi basitliğinizi acizliğinizi, karaktersizliğinizi ve beyninizdeki sapıkca duygu ve düşüncelerinizi bir kısım insanlara ulaştıra bilirsiniz.

Ayrıca o açmış oldugunuz sahte hesaplardan kimlere neler yazdıgınızın kimleri ve hangi gazetecileri nasıl tehtid ettiklerinizin tüm dökümanlarınada sahibim.

Sizlerin kim oldugunuzu bende biliyorum tüm Silivri'de biliyor.

Bir yazı yazdık Özgün Denizi, susturduk diyormuş sunuz sağda solda.

Dedim ya ''Sizden korkan Sizin gibi olsun''.

Beni hiç bir gazeteci ile karıştırmamanızı size şiddetle tavsiye ederim.

Ben elimde bilği belge olmadan ne yazarım nede konuşurum.

Beni öyle yalaka yanınıza çektiğiniz paralı askeriniz yaptıgınız hatta zaman zaman size karşı şantaj yapan gazetecilerinizle veya özel işlerinize koşturdugunuz adamlarınızla karıştırmayın. 

Sabır en büyük erdem'dir.

Şimdilik elimdeki bilği ve belgelerle sabırla bekliyorum.

Değerli bir kardeşimin bir lafını bu aralar sürekli kendi kendime telkin ediyorum '' ben sabırlıyım timsah gibi suyun altında nefes almadan 6 ay beklerim'' ama öyle bir zaman gelirki sabırla beklediğime değer.

Ben yüregimle cesaretimle buradan o Karı Kılıklı yöneticilere sesleniyorum varsa birazcık cesaretiniz sizi yüz yüze konuşmaya bekleriz.

Ö.Deniz Gündüz.
YORUM EKLE

banner148

banner132